Vytvořte kampaň na Den otců

Kdy se slaví Den matek si jistě rychle vybavíte. A jestli ne, tak vám ho vždy připomenou všudypřítomné reklamy. Ale víte, kdy je Den otců? Už 16. 6. a je tedy nejvyšší čas spustit inzerci, které budou tento den připomínat. Na tatínky se občas zapomíná a tak buďte mezi prvními a vytvořte originální šablony. Tady máte trošku inspirace. 

Před tím než vytvoříte šablonu, si promyslete, jaké produkty budete chtít nabídnout. Můžou to být ty, co máte skladem, abyste je mohli hned odeslat. Nebo udělejte speciální výběr, který se bude pro tento den hodit. 

Jak vytvořit novou šablonu ve Feed Image Editoru

  • V Mergadu udělejte výběr produktů.
  • Přejděte do Feed Image Editoru a vytvořte novou šablonu. 
  • Zvolte produkty a začněte s grafickými úpravami. 

Při úpravách můžete pracovat s vlastním pozadím, pomocí přesahu obrázek zvětšit nebo zmenšit, nebo ho přizpůsobit formátu reklamy. Pokud budete využívat dynamické prvky s cenou, nezapomeňte v Mergadu nastavit přepisování CZK na Kč.

Díky těmto úpravám bude vaše reklama obsahovat vždy aktuální informace a bude hezky graficky upravená. 

Ukázka grafických šablon

Ukázka šablony vytvořené ve Feed Image Editoru

Ukázka šablony vytvořené ve Feed Image Editoru

Ukázka šablony vytvořené ve Feed Image Editoru

Jak budete se svou šablonou spokojeni, uložte ji a zkontrolujte náhledy, jestli se zobrazuje správně. Pokud je vše v pořádku, přegenerujte feed a nahrajte ho do reklamní platformy. Reklamy nezapomeňte 16. 6. vypnout, aby se dál nezobrazovaly. 

Vyzkoušejte propojit Feed Image Editor s daty z Bidding Fox Elements a vytvořte reklamu na nejlevnější nebo nejnovější produkty. Jak na to se dozvíte v článcích. 

Další články

Upravujete vaše reklamy podle ročního období, Vánoc a Velikonoc? Zkoušeli jste využít i významné dny a menší svátky? Podívejte se, jak využít Feed Image Editor třeba pro reklamu na Den matek.
Plánujete spuštění nové kampaně? Připravte si vše předem. Nemusíte pak držet v hlavě informaci, že připravovanou kampaň ještě musíte spustit. S novou funkcí Feed Image Editoru si nastavíte aktivaci a deaktivaci šablon plně automaticky na den přesně a ušetřený čas dokážete využít na další aktivity. Ukažme si, jak na to.
Konec listopadu se neúprosně blíží a s ním dvě z nejvýznamnějších kampaní roku. Black Friday a Cyber Monday, před pár lety na našem trhu ještě málo známé pojmy, jsou dnes už ustálenými kampaněmi, do kterých se každým rokem zapojuje víc a víc e-shopů. Pojďme se spolu podívat, jak vytvořit vhodnou obrázkovou inzerci tak, abyste zviditelnili svoje produkty a slevy.
Pamatujete na loňské Vánoce? O kolik se zvedly vaše tržby? Podle statistik byly v loni v prosinci o 500 % vyšší. A to už je číslo, pro které se vyplatí uvažovat o vylepšeních inzerce tak, abyste si z...