Vytvořte kampaň na Den otců

Kdy se slaví Den matek si jistě rychle vybavíte. A jestli ne, tak vám ho vždy připomenou všudypřítomné reklamy. Ale víte, kdy je Den otců? Už 16. 6. a je tedy nejvyšší čas spustit inzerci, které budou tento den připomínat. Na tatínky se občas zapomíná a tak buďte mezi prvními a vytvořte originální šablony. Tady máte trošku inspirace. 

Před tím než vytvoříte šablonu, si promyslete, jaké produkty budete chtít nabídnout. Můžou to být ty, co máte skladem, abyste je mohli hned odeslat. Nebo udělejte speciální výběr, který se bude pro tento den hodit. 

Jak vytvořit novou šablonu ve Feed Image Editoru

  • V Mergadu udělejte výběr produktů.
  • Přejděte do Feed Image Editoru a vytvořte novou šablonu. 
  • Zvolte produkty a začněte s grafickými úpravami. 

Při úpravách můžete pracovat s vlastním pozadím, pomocí přesahu obrázek zvětšit nebo zmenšit, nebo ho přizpůsobit formátu reklamy. Pokud budete využívat dynamické prvky s cenou, nezapomeňte v Mergadu nastavit přepisování CZK na Kč.

Díky těmto úpravám bude vaše reklama obsahovat vždy aktuální informace a bude hezky graficky upravená. 

Ukázka grafických šablon

Ukázka šablony vytvořené ve Feed Image Editoru

Ukázka šablony vytvořené ve Feed Image Editoru

Ukázka šablony vytvořené ve Feed Image Editoru

Jak budete se svou šablonou spokojeni, uložte ji a zkontrolujte náhledy, jestli se zobrazuje správně. Pokud je vše v pořádku, přegenerujte feed a nahrajte ho do reklamní platformy. Reklamy nezapomeňte 16. 6. vypnout, aby se dál nezobrazovaly. 

Vyzkoušejte propojit Feed Image Editor s daty z Bidding Fox Elements a vytvořte reklamu na nejlevnější nebo nejnovější produkty. Jak na to se dozvíte v článcích. 

Další články

Ve Feed Image Editoru nově můžete do produktových fotografií vkládat elementy a graficky je upravovat. To všechno hromadně, pro zvolené výběry produktů. Pojďme se podívat, jak na to.
Feed Image Editor neustále vylepšujeme a přidáváme nové funkce, aby se vám s ním lépe pracovalo. Teď jsme do aplikace přidali další novinku - vkládání textu, který obsahuje i dynamické elementy . Podívejte se, jaké reklamy s ním můžete vytvořit.
“Šablona s názvem Akční, hm…, co jsem tím asi tak při její výrobě mohl myslet, co tam je za text a za prvky?” I pro takové příležitosti se hodí nové náhledy v aplikaci Feed Image Editor!
Připravili jsme pro vás další novinku ve Feed Image Editoru. Přidali jsme podstránku Nastavení, na které najdete všechny důležité informace o projektu a mnohem víc. Pojďte se na ni podívat.