Jste zde

Jak to funguje

Feed Image Editor je skvělý pomocník pro správu obrázků!

Obrázky vydají za tisíc slov, říká se. A na Facebooku mají třikrát větší dosah než textové příspěvky. V produktových kampaních jako jsou Facebook Dynamic Product Ads tak mají velkou šanci na úspěch. Ovšem není obrázek jako obrázek. 

Co Feed Image Editor umí?

VELIKOST 

Zobrazuje se vám ve vaší inzerce na Facebooku jen sedlo místo celého horského kola? Přezka z batohu, buben od pračky? Takové obrázky asi pozornost potenciálních zákazníků neupoutají. S Feed Image Editorem ale jejich velikost snadno upravíte tak, aby se zobrazovaly správně. 

 

GRAFICKÉ A TEXTOVÉ ŠABLONY

Info o slevě, dárku nebo posledních kusech, které jsou skladem - právě tyto informace, navíc podané vizuálně atraktivně, mohou být rozhodující pro vaše budoucí zákazníky – upřímně, kdo z nás někdy na hezký obrázek na Facebooku neklikl? Ve Feed Image Editoru snadno přidáte visačku se slevou, poutač na dopravu zdarma, vlastní logo e-shopu a další

Ukázka před a po použití Feed Image Editoru
Ukázka před a po použití Feed Image Editoru

Ukázka z rozhraní Feed Image Editoru
Ukázka z rozhraní Feed Image Editoru

To vše hromadně pro výběry, které si dopředu vytvoříte – změny ve vašem feedu pak hlídá za vás automaticky. Je to totiž automat, který pracuje i když vy spíte, a ušetří vám čas.

Jako každý nástroj, i u Feed Image Editoru závisí na tom, jak ho budete používat.

Proč Feed Image Editor?

Protože obrázky prodávají. A kromě toho jsou tu další důvody:

  • jednoduchá a hromadná úprava velikosti obrázků k produktovým kampaním,
  • snadná správa grafických a textových šablon,
  • možnost vytváření vlastních šablon a jejich ukládání,
  • příznivá cena,
  • propojení s již existujícími výběry z Mergada. 

Jak získat Feed Image Editor?

Feed Image Editor vyžaduje použití aplikace Mergado. Pokud s ním pracujete, stačí si aplikaci aktivovat v Mergado Store. Pokud Mergado zatím nepoužíváte, vyzkoušejte. I Mergado má zkušební měsíc zdarma. Nápovědu naleznete tady nebo pokračujte na nejčastější dotazy (FAQ).