Jste zde

Jak to funguje?

Na hromadnou a automatizovanou úpravu produktových obrázků ve Feed Image Editoru stačí XML / CSV feed vašeho e-shopu a pár nastavení. Naše online aplikace poháněná umělou inteligencí vám přinese lepší obrázky, které nejen dobře vypadají, ale přilákají k vám více zákazníků. Bez ztráty času či bez pomoci grafika. Podívejte se na minutové video, které vám o Feed Image Editoru prozradí víc. Pod videem najdete přehled, jaké funkce máte v aplikaci k dispozici.

Zkušební doba Feed Image Editoru je 30 dní. Aktivujte ho v Mergado Store.

feed_image_editor


PŘIZPŮSOBENÍ FORMÁTU

Vyberte si, na který kanál vaše reklama směřuje, a inzerujte obrázky ve správném tvaru, bez deformací a nesmyslně oříznutých částí. Aplikace vám k tomu přizpůsobí správný výstupní formát.

prisbusobeni_formatu


GRAFICKÉ ÚPRAVY A PRVKY

Do obrázků přímo vložte štítky s informacemi o ceně, slevách nebo dopravě zdarma. Máme pro vás editovatelné grafické šablony, rámečky či nálepky. Nahrajte si do aplikace vlastní logo e-shopu nebo značky a přizpůsobte design celé kreativy v barvách brandu. Na trefné texty si vyberte z více než 150 fontů. Hravě to zvládnete i bez grafika.

graficka_editace


ODSTRAŇOVÁNÍ POZADÍ S AI

Odstraňte nevhodné pozadí produktu a podle potřeby je nahraďte. S funkcí odstranění pozadí poháněnou umělou inteligencí je to možné pouhým jedním kliknutím u tisíců produktových obrázků

odstraneni_pozadi


VYLEPŠENÍ ROZLIŠENÍ POHÁNĚNÉ UMĚLOU INTELIGENCÍ

Nekvalitní obrázky odrazují zákazníky od nákupu a do inzerce nepatří. Zvyšte jejich rozlišení a kvalitu, také na jeden klik. Funkce Upscale zvětší rozměry malých obrázků a za pomoci umělé inteligence dodá potřebný výsledný tvar. Obrázky, na kterých je zboží jasně vidět, lépe prodávají.

vylepseni_rozliseni


ODSTRANĚNÍ VODOZNAKU POMOCÍ NÁSTROJE AI

Podle výsledků auditu obrázků jsou pro e-shopy vodoznaky největší překážkou v inzerci. Funkce, kterou najdete v naší aplikaci, funguje jako malý zázrak. Vodoznak na produktu nebo mimo něj jednoduše označíte a funkce ho nechá zmizet. Tímto způsobem z různých částí produktového obrázku odstraníte i jiné nápisy nebo prvky.

odstraneni_vodoznaku


DALŠÍ FUNKCE: