Jste zde

Nabídka práce Brno

Vytváříme software pro marketingové specialisty, kteří pochopili, že produktová data jsou i v obrázcích zboží. A že je to hodně cool! A potřebujeme s tím pomoci. Pomůžeš nám právě ty?

KDO JSME

Vývojáři z Brna. Menší tým s velkými sny - někde tomu říkají start-up :-) Krotíme servery, velká data a přitom vstupujeme do míst, kde se nemáme od koho učit. Musíme zkoušet, hodně přemýšlet, zkoumat. Je to zajímavé. U toho hrajeme na ukulele, na basu, občas hážeme šipky, jezdíme na výlety (i v pracovní době :-). Zkrátka děláme věci, co nás baví.

PROČ BÝT V NAŠEM TÝMU

Zatraceně zajímavý software vytváříme s omezenými vzory ze zahraničí. Musíme tedy hodně přemýšlet, zkoušet a zkoumat. K tomu máme hodně tvůrčí svobody a kdo ji ocení, u nás si užije. Stejně jako ten, kdo je rád, když jeho slovům ostatní v týmu naslochají. A berou je vážne. Nad to hrajeme šipky, jezdíme spolu na výlety, nebo třeba na konference do zahraničí. Nehledáme „zaměstnance“, hledáme parťačku / parťáka do týmu.

CO DÁL

Mrkni na naše pracovní nabídky, nebo nám napiš jen tak, možná zjistíme, že máme společné cíle a rádi tě mezi sebou uvítáme.

ZA CELÝ TÝM SE NA TEBE TĚŠÍ

Ředitel týmu Marek marek.danko@feedimageeditor.com

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY

KONTAKT

Marek, ředitel, marek.danko@feedimageeditor.com