Propagujte novinky na vašem e-shopu

Máte na e-shopu novinky a chcete je dostat k zákazníkům? Dnes si ukážeme, jak díky Feed Image Editoru vytvoříte šablonu, která se bude zobrazovat u produktů, které jsou ve feedu nové. Podívejte se, jak na to.

Díky spojení Mergada, Feed Image Editoru a Bidding Fox Elements dostanete svoji inzerci na novou úroveň. Vytvořte si s námi šablonu, díky které budou vaši zákazníci vědět, že máte na e-shopu nové produkty.

Nastavení propagace novinek

Bidding Fox Elements

Zapněte aplikaci Bidding Fox Elements a scrolujte dolů k datům o vašich produktech. Aktivujte element BFE_P_DAYS_IN_FEED - Počet dní produktu v XML feedu.

Výběr elementu Počet dní produktu v XML feedu

Mergado

V Mergadu je třeba udělat výběr produktů, které budou v XML jen určitý počet dní. Pro novinky zvolíme např. maximálně 14 dní.

  • Přejděte na podstránku Produkty
  • Vytvořte jednoduchou podmínku, ve které vyberete element BFE_P_DAYS_IN_FEED je menší než 15.
  • Nebo vyberte možnost Vlastní dotaz a zadejte podmínku - BFE_P_DAYS_IN_FEED < 15.
  • Zvolte možnost výstupní feed a vyhledejte produkty.
  • Seznam pojmenujte např. Novinky (méně než 14 dní ve feedu) a uložte.

Vytvoření výběru produktů v Mergadu

Feed Image Editor

Je na čase přejít do Feed Image Editoru a vytvořit grafickou šablonu

  • Přidejte Novou šablonu, pojmenujte ji a vyberte daný výběr produktů, v našem případě - Novinky (méně než 14 dní ve feedu).
  • Zvolte výsledný formát obrázku, pozadí a další možnosti. 
  • V kartě Vrstvy vytvořte grafickou podobu a uložte ji. Využijte dynamické prvky, které se budou měnit společně se změnami ve feedu. 
  • My jsme použili červený rámeček a obdélník s nápisem Novinka.

Šablona pro produkty - Novinky (méně než 14 dní ve feedu)

Tato šablona se bude propisovat na všechny produkty, které odpovídají vašemu výběru v Mergadu. Díky spojení aplikací budou automaticky přibývat i nové produkty, které na e-shop přidáte později.

Vyzkoušeli jste už propojení více aplikací, které poskytuje Mergado? Podělte se s námi o vaše zkušenosti. Napište nám do fóra.
 

Další články

Zdála se vám práce s obrázky ve Feed Image Editoru trochu okleštěná? Tak to rychle vyzkoušejte novou verzi aplikace, která umí obrázky ořezávat, měnit jejich polohu pomocí kurzoru, otáčet i převracet podél osy.
Ve Feed Image Editoru najdete dvě velké novinky - novou podstránku Produkty a diagnostiku jednotlivých šablon. Díky těmto vylepšením získáte mnohem lepší přehled o produktových fotkách ve vašem feedu. Pojďme se podívat, jak fungují.
Podstránka Nastavení je v aplikaci úplnou novinkou. Díky ní je vaše práce jednodušší a máte lepší přehled o vašich produktových fotografiích. Mimo jiné můžete upravovat a přidávat vlastní sady obrázků. Podívejte se, jak na to.
Ve Feed Image Editoru přibyla nová podstránka - Nastavení. Díky ní bude vaše práce v aplikaci ještě efektivnější a jednodušší, než byla doteď. Pojďme se společně podívat, jaké možnosti přináší box s nastavením projektu.