Jste zde

Podpořte prodej vašich produktových obrázků vložením CTA, nebo jinými prvky

Nasměrujte nakupující na další krok ke koupi, pomocí štítku s výzvou k akci, nebo informujte o zvýhodněné ceně produktu. Produktové obrázky s vloženým CTA, nebo jiným textem, využijete například v inzerci na Facebooku a Instagramu.

Zákazníky vyzvěte ke koupi, rezervaci nebo objednávce výrobku. Do štítků snadno vložíte i jiné důležité informace, jako je stav dostupnosti, doprava zdarma, nebo akce při koupi více produktů naráz. V aplikaci Feed Image Editor máme pro vás připravené štítky, nálepky, grafické elementy a texty, které do produktového obrázku snadno vložíte. Chcete použít vlastní grafiku? Nahrajte obrázek do aplikace a přidejte ji - hromadně a automaticky - na všechny produkty, které zvolíte.

CTA A JINÉ TEXTY V PRODUKTOVÝCH OBRÁZCÍCH

Podívejte se, jaké možnosti máme v aplikaci Feed Image Editor.

👉 Předpřipravené texty

V textové vrstvě jedním kliknutím přidáte potřebný text, nebo si napíšete vlastní. Na výběr máte z více než 150 fontů. Pokud mezi nimi nenajdete typ vašeho písma, kontaktujte nás na klientské podpoře. Rádi ho do aplikace přidáme. 

Předpřipravené texty v aplikaci.

👉 Grafické prvky

Pod texty přidejte grafické prvky jako je kruh, čtverec, obdélník, polygon, atd. Tvar přizpůsobte velikosti podle textu a barvu dolaďte podle vaší představy, nebo tonality značky. Přidat můžete také efekty - odraz a stín.

Různé tvary s CTA textem, nebo jinou informací o výrobku.

V případě, že pod text vložíte grafický prvek a nevznikne mezi nimi dostatečný kontrast, zobrazí se vám výstražný trojúhelník.

Nízký kontrast mezi textem a tvarem.

👉 Grafické štítky

Hotové grafické štítky v 2D a 3D podobě. Se stejnými možnostmi editace, jako u grafických prvků.

Štítky, které najdete aktuálně v aplikaci.

👉 Nálepky

Přidejte na produkt nálepky. U nás je najdete rozdělené tématicky podle svátků, či ročních období. Najdete mezi nimi i sekci o dopravě zdarma.

Výběr nálepek z aplikace Feed Image Editor.

👉 Možnost nahrát vlastní obrázek 

Všechny předešlé úkony zvládnete bez grafika. Pokud ale máte vlastní podklady a hledáte jednoduchý způsob, jak je naráz dostat na všechny produktové obrázky, využijte Feed Image Editor. Stejným způsobem postupujte, jestliže chcete do obrázků nahrát logo vaší firmy, nebo značky.

Snadné nahrávaní vlastních obrázku.

TIP

Přizpůsobte vaše obrázkové kampaně podle ročního období, svátků a mezinárodních dní. Klikněte si na Jaké tematické kampaně je nejlepší připravit pro druhé čtvrtletí roku 2022 a mějte tématickou inzerci, která v zákaznících vyvolá tu správnou atmosféru na nákup. 

 

Funkce a možnosti, které aplikace Feed Image Editor obsahuje, stále rozšiřujeme a zlepšujeme. Máte s námi zkušenost, o kterou se chcete podělit? Přidejte recenzi do softwarového katalogu Capterra. Odměníme vás poukázkou v hodnotě 10 eur na nákup do online obchodu Amazon.  

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.