Propagujte nejlevnější produkty na internetu

Lámete si hlavu nad tím, jestli můžete v reklamě používat slovní spojení nejlevnější na trhu? Když budete využívat aplikaci Bidding Fox Elements, tak můžete být bez starostí. Vytvořte si výběr nejlevnějších produktů a vytvořte k němu ve Feed Image Editoru šablonu. Jak na to? Podívejte se na návod. 

Ne každý může ve své reklamě používat slovní spojení nejlevnější na trhu. Je třeba dávat si pozor, aby to byla pravda. Zjistíte to jednoduše, aktivováním dvou elementů v Bidding Fox Elements

Princip Heureky a Zboží.cz spočívá ve srovnávání cen stejných výrobků, které nabízí několik různých e-shopů. Bidding Fox Elements tato data zpracovává a vy je můžete použít pro další reklamu. 

Vytvoření reklamy na nejlevnější produkty na trhu

Nastavení Bidding Fox Elements

V aplikaci Bidding Fox Elements scrollujte k datům z Heureky. V oddílu Informace o produktu aktivujte element Nejnižší cena produktu - BFE_H_MIN_PRICE. Scrollujte ještě níž k elementům Zboží.cz a aktivujte element Pozice podle ceny - BFE_Z_PRICE_POSITION.

Vytvoření výběru v Mergadu

V Mergadu na podstránce Produkty vytvořte výběr nejlevnějších produktů.
BFE_H_MIN_PRICE = “1” and BFE_Z_PRICE_POSITION = “1”
Vyberte Výstupní feed, produkty vyhledejte a výběr pojmenujte např. Nejlevnější produkty.

Výběr nejlevnějších produktů v Mergadu

Nová šablona ve Feed Image Editoru

 • Ve Feed Image Editoru vytvořte šablonu pro Nejlevnější produkty.  
 • Vyberte výsledný formát reklamy a další nastavení. 
 • V kartě Vrstvy vytvořte grafickou podobu reklamy. 
 • Pro naši ukázku jsme použili: 
  • Formát 1:1 (1080x1080 px) pro Facebook, bez přizpůsobení obrázku na formát reklamy a vybrali jsme bílé pozadí. 
  • Z grafických prvků jsme zvolili červený rám s odsazením, dynamický prvek s cenou produktu, červený obdélník s textem - Nejlevnější na trhu. 
  • V druhé variantě jsme zvolili modrý rámeček, dynamickou cenu jsme umístili do štítku a text Nejlevnější na trhu jsme umístili do modrého obdélníku pod produkt. 
 • Ve výběru Nejlevnější produkty budete mít vždy ty, které mají na Heurece a Zboží.cz nejnižší cenu. 

Šablona pro nejlevnější produkty

Šablona pro nejlevnější produkty

Díky kombinaci dat z Bidding Fox Elements a Feed Image Editoru, můžete získat velmi zajímavé skupiny produktů. Podívejte se na návod, jak vytvoříte šablonu pro novinky ve vašem feedu.  

Pracujete v inzerci s vlastnostmi vašich produktů a vytváříte pro ně specifické reklamy? Napište nám do fóra.
 

Další články

U velikostních variantách oblečení, schematických nákresech součástek nebo u nehmotných produktů může vaše zboží mít shodné obrázky. Ale ne u všech produktů je to žádané. Pokud nabízíte tisíce položek, nemusí být úplně jednoduché udělat si přehled. Produktové filtry Feed Image Editoru jsou užitečným nástrojem, jak si s nimi poradit.
Obrázky s vysokou kvalitou a rozlišením vypadají dobře a zaujmou vaše zákazníky. S rostoucím rozlišením však také roste velikost a ta zpomaluje rychlost načítání. Nesmíme také zapomínat, že některé zbožáky mají nastavený velikostní limit. Obrázky, které ho překračují, vám nepřijmou.
Pokud chcete inzerovat na srovnávačích zboží a reklamních systémech, musíte dodržovat specifické požadavky. Při jejich nesplnění vám služby, na kterých inzerujete, použité produktové obrázky zamítnou. Nejčastěji jde o dodržování minimálních a maximálních rozměrů v pixelech. Důležité je také zohlednit reálnou velikost produktů, které jsou na obrázku. Dva produkty s výrazně rozdílnými rozměry mohou na obrázcích se stejným rozměrem působit zkresleně. V dnešním článku si ukážeme, jak s Feed Image Editorem tyto dvě operace zvládnete.
Většina srovnávačů zboží má vypracovanou sérii pravidel, kterými se musíte řídit, pokud na nich chcete inzerovat. Tato pravidla také definují používání produktových obrázků. Jedním z úskalí, které si při nastavování reklamy musíte ohlídat, jsou nepovolené znaky v jejich URL adrese. V článku si ukážeme, jak najít produkty, které v URL adrese mají nepovolené znaky a jak je upravit, aby splňovaly všechny požadavky zbožáků.