Jak přizpůsobit obrázek produktu výslednému formátu

 Necháváte ve svých reklamách jako dominantu vaše produkty, nebo dáváte přednost grafickému zpracování? Podívejte se na návod, jak ve Feed Image Editoru přizpůsobíte velikost vašich produktů. 

Přizpůsobení obrázku ve Feed Image Editoru

Nová šablona pro produkty, které máte skladem

 • V kartě Formát vyberte z nabízených velikostí, nebo vytvořte svoji vlastní
  • Velikost výsledného formátu vždy záleží na tom, kde bude vaše reklama umístěna (Facebook, Instagram, Google Nákupy a další). 
 • Upravte i velikost samotné fotografie produktu.
  • Pokud chcete, aby produkt vaší reklamě dominoval a nechcete přidávat výrazné grafické prvky, přizpůsobte velikost obrázku vybranému formátu. Fotografii můžete přizpůsobit podle šířky, výšky, atd., nebo úpravu nechat na aplikaci. 

Přizpůsobení obrázku produktu na výsledný formát.

 • Při tomto kroku vždy zkontrolujte více produktů. Zjistíte tak, jestli jsou vaše fotky dostatečně kvalitní pro zvětšení. 
 • V kartě Vrstvy můžete přidat libovolný počet grafických prvků
  • Pro reklamu s dominantním produktem zvolte např. jen logo e-shopu.

Vložené logo vašeho e-shopu.

 • V opačném případě využijte nabídky rámů, samolepek, dynamických prvků a další. 
 • Šablonu uložte, přegenerujte feed v Mergadu a nahrajte ho do vybrané reklamní platformy. 

Máte ve svých reklamách jako hlavní prvek vaše produkty, nebo raději využíváte víc grafických prvků a call to action tlačítek? Podělte se s námi o vaše zkušenosti ve fóru. 
 

Další články

Zdála se vám práce s obrázky ve Feed Image Editoru trochu okleštěná? Tak to rychle vyzkoušejte novou verzi aplikace, která umí obrázky ořezávat, měnit jejich polohu pomocí kurzoru, otáčet i převracet podél osy.
Ve Feed Image Editoru najdete dvě velké novinky - novou podstránku Produkty a diagnostiku jednotlivých šablon. Díky těmto vylepšením získáte mnohem lepší přehled o produktových fotkách ve vašem feedu. Pojďme se podívat, jak fungují.
Podstránka Nastavení je v aplikaci úplnou novinkou. Díky ní je vaše práce jednodušší a máte lepší přehled o vašich produktových fotografiích. Mimo jiné můžete upravovat a přidávat vlastní sady obrázků. Podívejte se, jak na to.
Ve Feed Image Editoru přibyla nová podstránka - Nastavení. Díky ní bude vaše práce v aplikaci ještě efektivnější a jednodušší, než byla doteď. Pojďme se společně podívat, jaké možnosti přináší box s nastavením projektu.