Jak přizpůsobit obrázek produktu výslednému formátu

 Necháváte ve svých reklamách jako dominantu vaše produkty, nebo dáváte přednost grafickému zpracování? Podívejte se na návod, jak ve Feed Image Editoru přizpůsobíte velikost vašich produktů. 

Přizpůsobení obrázku ve Feed Image Editoru

Nová šablona pro produkty, které máte skladem

 • V kartě Formát vyberte z nabízených velikostí, nebo vytvořte svoji vlastní
  • Velikost výsledného formátu vždy záleží na tom, kde bude vaše reklama umístěna (Facebook, Instagram, Google Nákupy a další). 
 • Upravte i velikost samotné fotografie produktu.
  • Pokud chcete, aby produkt vaší reklamě dominoval a nechcete přidávat výrazné grafické prvky, přizpůsobte velikost obrázku vybranému formátu. Fotografii můžete přizpůsobit podle šířky, výšky, atd., nebo úpravu nechat na aplikaci. 

Přizpůsobení obrázku produktu na výsledný formát.

 • Při tomto kroku vždy zkontrolujte více produktů. Zjistíte tak, jestli jsou vaše fotky dostatečně kvalitní pro zvětšení. 
 • V kartě Vrstvy můžete přidat libovolný počet grafických prvků
  • Pro reklamu s dominantním produktem zvolte např. jen logo e-shopu.

Vložené logo vašeho e-shopu.

 • V opačném případě využijte nabídky rámů, samolepek, dynamických prvků a další. 
 • Šablonu uložte, přegenerujte feed v Mergadu a nahrajte ho do vybrané reklamní platformy. 

Máte ve svých reklamách jako hlavní prvek vaše produkty, nebo raději využíváte víc grafických prvků a call to action tlačítek? Podělte se s námi o vaše zkušenosti ve fóru. 
 

Další články

Posíláte své produktové fotografie na srovnávače zboží, používáte je do PPC reklamy a k propagaci vašeho e-shopu? Víte, v jakém formátu fotky máte? Podívejte se, jak to s pomocí Feed Image Editoru jednoduše zjistíte.
Dali jste si práci s nastavením šablon ve Feed Image Editoru a spustili jste reklamy, ale ty nepřináší téměř žádné výsledky? Jednou z možných a častých chyb může být, že odkazy u vašich produktových fotografií vedou na neexistující stránku. Díky Feed Image Editoru tento problém zjistíte během několika kliknutí. Přečtěte si, jak na to.
Podstránka Nastavení je poslední novinkou, kterou jsme do aplikace přidali. Jednou z funkcí, kterou tu najdete je nastavení automatického skrývání produktů, u kterých Feed Image Editor objeví chybu. Podívejte se, jak s ním pracovat.
Ve Feed Image Editoru přibyla nová podstránka - Nastavení. Díky ní bude vaše práce v aplikaci ještě efektivnější a jednodušší, než byla doteď. Pojďme se společně podívat, jaké možnosti přináší box s nastavením projektu.