Obrázková inzerce na Heureka.cz

Heureka je největším zbožovým srovnávačem v České republice. E-shopy zde nabízejí různé zboží od jízdních kol po elektroniku. Heureka má specifické požadavky na produktové fotografie, které obchody posílají. Nesmějí obsahovat vodoznak e-shopu nebo prodejce, měly by mít bílé pozadí apod.

Články na téma Obrázková inzerce na Heureka.cz

Upravte formát produktových obrázků pro Heureku na .jpeg. Hromadně a automaticky s Feed Image Editorem.

Cimbál, tanec, slivovice, víno, zabijačka a dobrá zábava. Tak by se dal shrnout 10. ročník vyhlášení soutěže Shop roku 2018. Jak takový večer probíhal a které e-shopy dostaly ocenění? Nechte se provést večerem s naším fotoreportem.

Každý cenový srovnávač má specifické požadavky na produktové fotografie. Aby se vaše produkty zobrazovaly správně nebo nebyly blokované je třeba je dodržovat. Jaké to jsou a jak je s pomocí Feed Image Editoru splnit? 

Průhledné pozadí u produktových fotografií může být jedním z důvodů blokování Heurekou. Jak ho jednoduše odstraníte s pomocí Feed Image Editoru?

U fotografií, které posíláte na Heureku je třeba dodržet maximální nebo minimální velikost. Jinak dojde ke špatnému zobrazení nebo úplnému zablokování nabídky. S Feed Image Editorem tuto úpravu zvládnete velmi jednoduše a hromadně pro všechny produkty. Přečtěte si jak na to.

Víte, co by měly a naopak neměly obsahovat fotografie na Heurece a jak vám s nimi pomůže Feed Image Editor?