Využití Feed Image Editoru pro Heureku - přidání pozadí

Průhledné pozadí u produktových fotografií může být jedním z důvodů zablokování produktu nebo špatného zobrazení. Jak ho jednoduše odstraníte s pomocí Feed Image Editoru?

  • V Mergadu vytvořte výběr produktů, které mají průhledné pozadí.
  • Přejděte do Feed Image Editoru a vytvořte novou šablonu.
  • Pojmenujte ji, zvolte daný výběr produktů.

Produktová fotografie bez pozadí

  • V kartě Formát zvolte velikost výsledných fotografií a udělejte úpravy, které potřebujete.
  • Posledním krokem je Barva pozadí.

Výběr barvy pozadí

  • Vyberte bílou barvu a upravte její průhlednost.

Výběr bílé barvy

  • V Náhledu zkontrolujte, jestli je vše v pořádku.
  • Šablonu uložte, přegenerujte a výstupní feed z Mergada nahrajte do Heureky.

Zobrazení fotografie bez pozadí

Správně zobrazená produktová fotografie

A máte hotovo, vaše produktové fotografie se na Heureku propisují s bílým pozadím.

Další články

Kvalitní produktové obrázky zlepšují představu o produktu a vyvolávají dojem profesionálního přístupu. Jednoduše řečeno, přitáhnou pozornost zákazníků. Dnes si ukážeme, jak se vypořádat s obrázky, které nejsou dostatečně ostré, obsahují glitch nebo jsou rozmazané jiným způsobem. Je to jeden z posledních kroků k tomu, aby váš image feed byl v krásném novém kabátu.
V předcházejících článcích jsme si ukázali, jak vyřešit několik problémů, které mohou postihnout vaše produktové obrázky. Pomalu se blížíme do finále. Dnes se zaměříme na to, jak zlepšit vaše produktové obrázky po obsahové stránce.
Vodoznaky v produktových obrázcích mají často úlohu ochranných prvků. Pokud chcete inzerovat na reklamních systémech a zbožových srovnávačích, musíte počítat s tím, že obrázky s vodoznaky budou zamítnuté. S Feed Image Editorem hravě odhalíte, na kterých obrázcích se ve vašem feedu nachází.
Jedním z mnoha parametrů produktových obrázků, na který byste si měli dát při inzerci pozor, je barva pozadí. Velká část srovnávačů jako standard požaduje bílé pozadí bez dalších rušivých elementů. V dnešním blogu si ukážeme, jak u obrázků s průhledným pozadím jednoduše doplníte bílé pozadí, abyste je mohli úspěšně inzerovat.