Heureka vyhlásila vítěze soutěže Shop roku 2018

Cimbál, tanec, slivovice, víno, zabijačka a dobrá zábava. Tak by se dal shrnout 10. ročník vyhlášení soutěže Heureka Shop roku 2018. Jak takový večer probíhal a které e-shopy dostaly ocenění? Nechte se provést večerem s naším fotoreportem.

Akce byla pořádaná v duchu folkloru a hodů. Proto jsme oprášili kroje, vzali slivovici a jeli ukázat do Prahy, jak se slaví u nás na Moravě.


Zástupci Bidding Foxu, Besteta, Mergada a Feed Image Editoru


U vstupu do sálu na nás čekal přípitek Žufánkovou slivovicí


Vyhlášením nás prováděla výborná dvojice moderátorů - Tomáš Braverman a Pavla Tomsová


Celý večer hrála cimbálová muzika

Oceněné Shopy roku 2018

Stejně, jako každý rok, e-shopy soutěžily o 3 hlavní ceny - Cenu Heureky, popularity a kvality. Cena popularity a kvality je vyhlašována pro absolutní vítěze i pro jednotlivé kategorie produktů. 

Cena Heureky - Babičkářství.cz 
Cena popularity absolutní vítěz - ONLINESHOP.cz
Cena kvality absolutní vítěz - Notino

Na výsledky všech e-shopů se podívejte na stránky Shopu roku.  

Děkujeme Heurece za skvělý večer a gratulujeme e-shopům, které získaly ocenění.

Další články

Funkcí pro úpravu vašich produktových fotografií má Feed Image Editor několik. Jednou z nich je přesah. Podívejte se na návod, jak tuto možnost využít a proč s ní pracovat.
Ve Feed Image Editoru je jednou z možností úprav vašich produktových fotografií přidání barvy pozadí. Některé reklamní systémy vyžadují, aby byly obrázky na bílém podkladu, jiné další barvy podporují. Díky jednoduché úpravě v aplikaci vytvoříte jedinečnou reklamu. Přečtěte si návod, jak na to.
Necháváte ve svých reklamách jako dominantu vaše produkty, nebo dáváte přednost grafickému zpracování? Podívejte se na návod, jak ve Feed Image Editoru přizpůsobíte velikost vašich produktů.
Překáží vám v obrázku vodoznak? Nebo logo výrobce? Chcete dojem z obrázku umocnit bílým okrajem? Takové úpravy od nynějška zvládnete snadno a hromadně ve Feed Image Editoru.