Heureka vyhlásila vítěze soutěže Shop roku 2018

Cimbál, tanec, slivovice, víno, zabijačka a dobrá zábava. Tak by se dal shrnout 10. ročník vyhlášení soutěže Heureka Shop roku 2018. Jak takový večer probíhal a které e-shopy dostaly ocenění? Nechte se provést večerem s naším fotoreportem.

Akce byla pořádaná v duchu folkloru a hodů. Proto jsme oprášili kroje, vzali slivovici a jeli ukázat do Prahy, jak se slaví u nás na Moravě.


Zástupci Bidding Foxu, Besteta, Mergada a Feed Image Editoru


U vstupu do sálu na nás čekal přípitek Žufánkovou slivovicí


Vyhlášením nás prováděla výborná dvojice moderátorů - Tomáš Braverman a Pavla Tomsová


Celý večer hrála cimbálová muzika

Oceněné Shopy roku 2018

Stejně, jako každý rok, e-shopy soutěžily o 3 hlavní ceny - Cenu Heureky, popularity a kvality. Cena popularity a kvality je vyhlašována pro absolutní vítěze i pro jednotlivé kategorie produktů. 

Cena Heureky - Babičkářství.cz 
Cena popularity absolutní vítěz - ONLINESHOP.cz
Cena kvality absolutní vítěz - Notino

Na výsledky všech e-shopů se podívejte na stránky Shopu roku.  

Děkujeme Heurece za skvělý večer a gratulujeme e-shopům, které získaly ocenění.

Další články

Víte, co by měly a naopak neměly obsahovat fotografie na Heurece a jak vám s nimi pomůže Feed Image Editor?
Jedním z požadavků Heureky na produktové fotografie je, aby na nich nebyl zobrazený vodoznak . Jak ho pomocí Feed Image Editoru odstraníte?
U fotografií, které posíláte na Heureku je třeba dodržet maximální nebo minimální velikost . Jinak dojde ke špatnému zobrazení nebo úplnému zablokování nabídky. S Feed Image Editorem tuto úpravu zvládnete velmi jednoduše a hromadně pro všechny produkty. Přečtěte si jak na to.
Průhledné pozadí u produktových fotografií může být jedním z důvodů blokování Heurekou. Jak ho jednoduše odstraníte s pomocí Feed Image Editoru?