Heureka vyhlásila vítěze soutěže Shop roku 2018

Cimbál, tanec, slivovice, víno, zabijačka a dobrá zábava. Tak by se dal shrnout 10. ročník vyhlášení soutěže Heureka Shop roku 2018. Jak takový večer probíhal a které e-shopy dostaly ocenění? Nechte se provést večerem s naším fotoreportem.

Akce byla pořádaná v duchu folkloru a hodů. Proto jsme oprášili kroje, vzali slivovici a jeli ukázat do Prahy, jak se slaví u nás na Moravě.


Zástupci Bidding Foxu, Besteta, Mergada a Feed Image Editoru


U vstupu do sálu na nás čekal přípitek Žufánkovou slivovicí


Vyhlášením nás prováděla výborná dvojice moderátorů - Tomáš Braverman a Pavla Tomsová


Celý večer hrála cimbálová muzika

Oceněné Shopy roku 2018

Stejně, jako každý rok, e-shopy soutěžily o 3 hlavní ceny - Cenu Heureky, popularity a kvality. Cena popularity a kvality je vyhlašována pro absolutní vítěze i pro jednotlivé kategorie produktů. 

Cena Heureky - Babičkářství.cz 
Cena popularity absolutní vítěz - ONLINESHOP.cz
Cena kvality absolutní vítěz - Notino

Na výsledky všech e-shopů se podívejte na stránky Shopu roku.  

Děkujeme Heurece za skvělý večer a gratulujeme e-shopům, které získaly ocenění.

Další články

Reklamní platformy, na kterých inzerujete, podporují různé velikosti bannerů nebo produktových fotografií. Důležité je tato pravidla dodržovat a tím zajistit správné zobrazení nabídky. Na podstránce Nastavení najdete přehled velikostí, které používáte a jejich editaci. Jak s nimi můžete pracovat?
Ve Feed Image Editoru přibyla nová podstránka - Nastavení. Díky ní bude vaše práce v aplikaci ještě efektivnější a jednodušší, než byla doteď. Pojďme se společně podívat, jaké možnosti přináší box s nastavením projektu.