Jste zde

S novou diagnostikou odhalíte problematické obrázky ještě rychleji

Udržet si přehled o všech obrázcích není jednoduché. Může se v nich vyskytovat mnoho chyb, které limitují možnosti inzerce vašeho zboží. Nová sekce Diagnostika ve Feed Image Editoru vám umožní udržet si v nich pořádek.

Odhalte všechny chyby na jednom místě

Sekce Diagnostika vám poskytne rychlou orientaci v chybách. V přehledném grafu najdete informace o počtu produktů, u kterých se vyskytují problematické obrázky.

diagnostika_graf_feed_image_editor

Ty jsou rozdělené do kategorií podle závažnosti dopadu na inzerci.

diagnostika_problemy_feed_image_editor

Problémy představují nejzávažnější chyby. Jejich důsledkem může být zamítnutá inzerce na cenových srovnávačích nebo inzertních kanálech. Do této kategorie patří chybějící obrázky, nedostupné obrázky a nepodporovaný formát souboru.

diagnostika_varovani_feed_image_editor

Varování jsou v pořadí druhou nejzávažnější kategorií. V různé míře limitují možnosti inzerce. Patří sem upozornění na nepovolené znaky v URL adrese obrázku, nepodporovaný formát obrázku, vodoznaky a příliš velký počet alternativních obrázků.

diagnostika_doporuceni_feed_image_editor

Doporučení jsou nejméně závažnou kategorií. Nepředstavují překážku v inzerci, jejich zohledněním však dokážete vylepšit kvalitu obrázků a zatraktivnit tím vaše zboží.

Odstraňte chyby a inzerujte naplno

Odhalené chyby vyžadují rychlé a efektivní řešení. Ty jsme pro vás sepsali v průběhu posledních týdnů v sérii článků o Cestě k ideálnímu image feedu. Krok za krokem vás v nich provázíme možnostmi řešení a vylepšení produktových obrázků. V Diagnostice dokážete problémové produkty ze svého feedu na jedno kliknutí dočasně schovat, a tím získáte čas na jejich opravu.

diagnostika_skryvani_obrazku

Nahlédněte do Diagnostiky vždy, když začínáte pracovat s novým exportem. Všechny nedokonalosti tak odstraníte ještě před spuštěním inzerce. Díky tomu ji budete mít na profesionální úrovni. V případě, že k Diagnostice máte nějaké otázky, neváhejte se nám ozvat na support@feedimageeditor.com.
 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.