Jste zde

Využijte nové možnosti práce s vrstvami ve Feed Image Editoru

Nová verze naší appky je na světě a přináší několik vylepšení. V dnešním článku si představíme funkce, které vám usnadní práci s vrstvami při tvorbě složitějších šablon.

 

Skrývání vrstev

Při tvorbě složitějších šablon s použitím většího počtu vrstev se hodí některé vrstvy nezobrazovat. Právě proto jsme do appky přidali možnost je dočasně schovat. V panelu napravo najdete u každé vrstvy ikonu oka, kterou vrstvu schováte a znovu zobrazíte. Pokročilejší úpravy šablon tak hravě zvládnete a budete nad nimi mít větší přehled.

skryvani_vrstev_feed_image_editor
Skrývání vrstev ve Feed Image Editoru.

Seskupování vrstev

Další novinkou, která se vám bude při tvorbě šablon hodit, je seskupování několika vrstev do jedné. Využijete to například ve chvíli, kdy potřebujete vytvořit inzerční štítky kombinací textových, grafických a obrázkových vrstev. Podržením CTRL a kliknutím myší postupně označíte všechny vrstvy, které chcete seskupit a vpravo nahoře v panelu vrstev potvrdíte tlačítkem Vytvořit skupinu vrstev.

seskupovani_vrstev_feed_image_editor
Seskupování vrstev ve Feed Image Editoru.

Pořadí vrstev

Chceme, aby práce s naší aplikací byla co nejintuitivnější, a proto jsme upravili pořadí vrstev. Seznam napravo odteď odpovídá pořadí vrstev v editoru. Při změně jejich pořadí tak máte lepší přehled o jejich uspořádání. Stále platí, že vrstvy s dynamickými prvky mají přednastavené pořadí a jsou vždy nadřazené ostatním vrstvám.

Věříme, že vám tyto funkce otevřou nové možnosti při tvorbě originální obrazové inzerce. O dalších novinkách, které jsme do appky přidali, si povíme za týden v následujícím článku. Pokud byste do té doby potřebovali poradit s nastavením appky, neváhejte nám napsat na support@feedimageeditor.com.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.