Vytvořte si vlastní sady obrázků

Feed Image Editor neustále vylepšujeme a aplikaci vyvíjíme tak, aby se vám s ní co nejlépe pracovalo. Jednou z novinek, kterou v ní najdete, je Vlastní sada obrázků. Jak tato funkce funguje a co díky ní získáte? 

Přidání vlastní sady obrázků

Vlastní sady obrázků využijete především, když do vašich fotek opakovaně vkládáte stejný motiv (logo, maskota, apod.). Do aplikace nahrajete grafické prvky, které používáte a ty budete mít k dispozici u každé šablony daného exportu, aniž byste je museli znovu nahrávat.

Jak vložit vlastní obrázky

  • V aplikaci přejděte k vytvoření nové šablony
  • V záložce Vrstvy vyberte Novou a z možností zvolte Vlastní sada

Vytvoření vlastní sady produktů ve Feed Image Editoru.

  • Pojmenujte ji a otevře se vám nabídka pro vkládání nových obrázků. 

Vložení vlastních obrázků.

  • Nahrajte je a vrstvu uložte

Vlastní sada obrázků ve Feed Image Editoru

  • Od teď je budete mít vždy k dispozici ve Vlastních sadách

Sad si můžete vytvořit hned několik a nemusíte tak pokaždé nahrávat nové obrázky.

Používáte ve vašich reklamách logo e-shopu nebo podobné grafické prvky a uvítali byste další vylepšení v aplikaci? Napište nám do komentářů. 
 

Další články

Posíláte své produktové fotografie na srovnávače zboží, používáte je do PPC reklamy a k propagaci vašeho e-shopu? Víte, v jakém formátu fotky máte? Podívejte se, jak to s pomocí Feed Image Editoru jednoduše zjistíte.
Dali jste si práci s nastavením šablon ve Feed Image Editoru a spustili jste reklamy, ale ty nepřináší téměř žádné výsledky? Jednou z možných a častých chyb může být, že odkazy u vašich produktových fotografií vedou na neexistující stránku. Díky Feed Image Editoru tento problém zjistíte během několika kliknutí. Přečtěte si, jak na to.
Podstránka Nastavení je poslední novinkou, kterou jsme do aplikace přidali. Jednou z funkcí, kterou tu najdete je nastavení automatického skrývání produktů, u kterých Feed Image Editor objeví chybu. Podívejte se, jak s ním pracovat.
Ve Feed Image Editoru přibyla nová podstránka - Nastavení. Díky ní bude vaše práce v aplikaci ještě efektivnější a jednodušší, než byla doteď. Pojďme se společně podívat, jaké možnosti přináší box s nastavením projektu.