Vytvořte si vlastní sady obrázků

Feed Image Editor neustále vylepšujeme a aplikaci vyvíjíme tak, aby se vám s ní co nejlépe pracovalo. Jednou z novinek, kterou v ní najdete, je Vlastní sada obrázků. Jak tato funkce funguje a co díky ní získáte? 

Přidání vlastní sady obrázků

Vlastní sady obrázků využijete především, když do vašich fotek opakovaně vkládáte stejný motiv (logo, maskota, apod.). Do aplikace nahrajete grafické prvky, které používáte a ty budete mít k dispozici u každé šablony daného exportu, aniž byste je museli znovu nahrávat.

Jak vložit vlastní obrázky

  • V aplikaci přejděte k vytvoření nové šablony
  • V záložce Vrstvy vyberte Novou a z možností zvolte Vlastní sada

Vytvoření vlastní sady produktů ve Feed Image Editoru.

  • Pojmenujte ji a otevře se vám nabídka pro vkládání nových obrázků. 

Vložení vlastních obrázků.

  • Nahrajte je a vrstvu uložte

Vlastní sada obrázků ve Feed Image Editoru

  • Od teď je budete mít vždy k dispozici ve Vlastních sadách

Sad si můžete vytvořit hned několik a nemusíte tak pokaždé nahrávat nové obrázky.

Používáte ve vašich reklamách logo e-shopu nebo podobné grafické prvky a uvítali byste další vylepšení v aplikaci? Napište nám do komentářů. 
 

Další články

Dali jste si práci s nastavením šablon ve Feed Image Editoru a spustili jste reklamy, ale ty nepřináší téměř žádné výsledky? Jednou z možných a častých chyb může být, že odkazy u vašich produktových fotografií vedou na neexistující stránku. Díky Feed Image Editoru tento problém zjistíte během několika kliknutí. Přečtěte si, jak na to.
Na Facebooku je na celém světě 1.49 miliardy aktivních uživatelů denně. V České republice jich na začátku loňského roku bylo přes 5.2 milionů a jejich počet stále roste. Tato sociální síť nabízí velmi zajímavé možnosti pro reklamu a pozornost by jí měl věnovat každý e-shop. Jak s inzercí na Facebooku začít?