Jste zde

Novinky v šablonách a možnostech formátování textu

Aktuální release Feed Image Editoru přinesl pokročilé funkce editování textu a mnoho nového obsahu. Přidali jsme také galerii plnou jedinečných grafických šablon. Využijte nové možnosti a pracujte s obrazovou inzercí na profesionální úrovni.

Galerie šablon

V nové verzi aplikace máte při vytváření šablony na výběr z pestré galerie předchystaných návrhů. Vyberte si tu, která se nejvíc hodí k vašemu zboží a tomu, co chcete inzerovat.

Jednoduché šablony obsahují štítek pro inzerci novinek, slevy nebo skladové dostupnosti. V galerii také najdete propracovanější šablony s mnoha grafickými prvky a dynamickými vrstvami. Právě dynamické vrstvy vám do obrázků vykreslí jakékoliv hodnoty elementů, které máte ve feedu.

Šablony si upravíte podle sebe, například pomocí barevné palety, která vám barvy vygeneruje přímo z produktového obrázku. Inspirujte se a vytvořte jedinečnou obrazovou inzerci, se kterou lépe navýšíte konverze e-shopu.

Přešrktnutí, podtržení a nadtržení textu

K možnostem formátování textu přibyla funkce Čára, kterou odteď dokážete zvýraznit text v inzerátu. Podtržení váš text zvýrazní a dá mu větší důraz. Přeškrtnutí využijete, pokud chcete inzerovat produkt se slevou a pro porovnání také uvedete původní cenu.

Chytré přizpůsobení textu

Dynamické prvky představují skvělý způsob, jak do obrázků hromadně dostanete hodnoty elementů přímo z feedu. U elementů, jejichž hodnoty mají rozdílnou délku (například u elementu PRODUCTNAME), se může stát, že se text dostane mimo hranice vrstvy. V obrázcích je potom text neúplný. V nastaveních vrstvy teď najdete možnost Přetékání textu, která vám u dlouhých názvů automaticky přizpůsobí velikost fontu či vrstvy.

Dejte nám vědět, jak se vám líbí nové šablony a jak se vám s nimi pracuje. Váš názor nás zajímá. Pokud byste potřebovali s něčím poradit, neváhejte nám napsat na support@feedimageeditor.com.

 

 

 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.