Novinka ve Feed Image Editoru - Text s dynamickými prvky

Feed Image Editor neustále vylepšujeme a přidáváme nové funkce, aby se vám s ním lépe pracovalo. Teď jsme do aplikace přidali další novinku - vkládání textu, který obsahuje i dynamické elementy. Podívejte se, jaké reklamy s ním můžete vytvořit. 

Text s dynamickým prvkem 

Novinku najdete v kartě Vrstvy, pod názvem Text s elementy

Když tuto možnost vyberete, otevře se vám nabídka pro úpravy. 

Vrstvu pojmenujte, posuňte text na místo, kde ho chcete mít (pomocí drag & drop nebo souřadnic na ose x a y). Napište a vyberte, co má text obsahovat. Vybírat můžete z elementů, které obsahuje váš feed nebo z Bidding Fox Elements (pokud máte aplikaci pro tento export zapnutou). Elementů můžete vložit hned několik.

Vložení textu s elementem do šablony

Vložení textu s elementem do šablony

Díky této funkci a spojení s aplikací Bidding Fox Elements můžete vytvářet reklamy s informacemi kdo má dnes nebo zítra svátek, jaký je den v týdnu, roční období a spoustu dalších.

Šablona s dynamickým prvkem svátek

Šablona s dynamickým prvkem svátek

V příkladu jsme použili element BFE_D_NAMEDAY_TOMORROW_CZ. Zápis celého textu v aplikaci vidíte jako - Zítra má svátek %BFE_D_NAMEDAY_TOMORROW_CZ%

K základním možnostem v aplikaci přidáváme i další užitečné funkce, díky kterým máte lepší přehled o produktových obrázcích ve vašem feedu. Najdete je na podstránce Produkty. Zkontrolujte velikost vašich fotografií, jestli odkazy nevedou na chybu 404 nebo v jakém jsou formátu

Vyzkoušejte aplikace Feed Image Editor a Bidding Fox Elements zdarma a uvidíte, jaké výsledky díky nim získáte.

Další články

Ve Feed Image Editoru nově můžete do produktových fotografií vkládat elementy a graficky je upravovat. To všechno hromadně, pro zvolené výběry produktů. Pojďme se podívat, jak na to.
Dynamické prvky v šablonách zaručí, že vaše reklamy budou vždy aktuální. Používat můžete elementy s cenou, kategorií, doručením apod. Tuto funkci jsme ještě vylepšili a nově je můžete vkládat přímo do textového řetězce. Podívejte se, jak nastavíte reklamu, která bude připomínat, kdo má zítra svátek.
Zdála se vám práce s obrázky ve Feed Image Editoru trochu okleštěná? Tak to rychle vyzkoušejte novou verzi aplikace, která umí obrázky ořezávat, měnit jejich polohu pomocí kurzoru, otáčet i převracet podél osy.
Ve Feed Image Editoru najdete dvě velké novinky - novou podstránku Produkty a diagnostiku jednotlivých šablon. Díky těmto vylepšením získáte mnohem lepší přehled o produktových fotkách ve vašem feedu. Pojďme se podívat, jak fungují.