Novinka ve Feed Image Editoru - Text s dynamickými prvky

Feed Image Editor neustále vylepšujeme a přidáváme nové funkce, aby se vám s ním lépe pracovalo. Teď jsme do aplikace přidali další novinku - vkládání textu, který obsahuje i dynamické elementy. Podívejte se, jaké reklamy s ním můžete vytvořit. 

Text s dynamickým prvkem 

Novinku najdete v kartě Vrstvy, pod názvem Text s elementy

Když tuto možnost vyberete, otevře se vám nabídka pro úpravy. 

Vrstvu pojmenujte, posuňte text na místo, kde ho chcete mít (pomocí drag & drop nebo souřadnic na ose x a y). Napište a vyberte, co má text obsahovat. Vybírat můžete z elementů, které obsahuje váš feed nebo z Bidding Fox Elements (pokud máte aplikaci pro tento export zapnutou). Elementů můžete vložit hned několik.

Vložení textu s elementem do šablony

Vložení textu s elementem do šablony

Díky této funkci a spojení s aplikací Bidding Fox Elements můžete vytvářet reklamy s informacemi kdo má dnes nebo zítra svátek, jaký je den v týdnu, roční období a spoustu dalších.

Šablona s dynamickým prvkem svátek

Šablona s dynamickým prvkem svátek

V příkladu jsme použili element BFE_D_NAMEDAY_TOMORROW_CZ. Zápis celého textu v aplikaci vidíte jako - Zítra má svátek %BFE_D_NAMEDAY_TOMORROW_CZ%

K základním možnostem v aplikaci přidáváme i další užitečné funkce, díky kterým máte lepší přehled o produktových obrázcích ve vašem feedu. Najdete je na podstránce Produkty. Zkontrolujte velikost vašich fotografií, jestli odkazy nevedou na chybu 404 nebo v jakém jsou formátu

Vyzkoušejte aplikace Feed Image Editor a Bidding Fox Elements zdarma a uvidíte, jaké výsledky díky nim získáte.

Další články

Víte, co by měly a naopak neměly obsahovat fotografie na Heurece a jak vám s nimi pomůže Feed Image Editor?
Cenové porovnávače mívají speciální požadavky na produktové fotografie. Víte, jaká je jejich správná podoba pro inzerci za Zboží.cz? Podívejte se na souhrn požadavků.
Každá reklamní platforma má svá pravidla pro produktové fotografie. To co je povoleno v jedné, může být zakázáno v další. Víte, v jaké podobě můžete obrázky posílat na Google Nákupy? Nachystali jsme pro vás souhrn požadavků.