V jakém formátu jsou vaše produktové fotografie

Posíláte své produktové fotografie na srovnávače zboží, používáte je do PPC reklamy a k propagaci vašeho e-shopu? Víte, v jakém formátu fotky máte? Podívejte se, jak to s pomocí Feed Image Editoru jednoduše zjistíte.

Špatně zobrazené obrázky v reklamě můžou celou vaši práci znehodnotit. Je třeba si dávat pozor, jestli nejsou některé z nich ve formátu, který reklamní platforma nepodporuje. 

Kontrola produktových fotek 

Ve Feed Image Editoru zjistíte formát obrázků během pár kliknutí. 

  • Přejděte na podstránku Produkty
  • Z nabídky vyberte možnost Skupina a v ní Neznámý formát.

Filtrování produktů s neznámým formátem

  • Aplikace vyfiltruje produkty, u kterých objeví problém.
  • Další možností je filtrování mezi formáty obrázků, které je označené jako Mime typ. Aplikace vám zobrazí produkty, u kterých mají obrázky danou koncovku (.jpg, .gif a další)

Filtrování produktů podle formátu fotografie

Díky odkazům na jednotlivé produkty můžete obrázky jednoduše a rychle zkontrolovat a opravit

V jakém formátu produktové fotografie posílat

Podívejte se, které formáty podporují reklamní platformy Google Nákupy, Zboží.cz, Heureka a Glami.

Stalo se vám někdy, že jste posílali produktové fotografie ve špatném formátu? Jak jste tuto chybu odhalili? Napište nám do komentáře.

Další články

Posíláte své produktové fotografie na srovnávače zboží, používáte je do PPC reklamy a k propagaci vašeho e-shopu? Víte, v jakém formátu fotky máte? Podívejte se, jak to s pomocí Feed Image Editoru jednoduše zjistíte.
Dali jste si práci s nastavením šablon ve Feed Image Editoru a spustili jste reklamy, ale ty nepřináší téměř žádné výsledky? Jednou z možných a častých chyb může být, že odkazy u vašich produktových fotografií vedou na neexistující stránku. Díky Feed Image Editoru tento problém zjistíte během několika kliknutí. Přečtěte si, jak na to.
Podstránka Nastavení je poslední novinkou, kterou jsme do aplikace přidali. Jednou z funkcí, kterou tu najdete je nastavení automatického skrývání produktů, u kterých Feed Image Editor objeví chybu. Podívejte se, jak s ním pracovat.
Ve Feed Image Editoru přibyla nová podstránka - Nastavení. Díky ní bude vaše práce v aplikaci ještě efektivnější a jednodušší, než byla doteď. Pojďme se společně podívat, jaké možnosti přináší box s nastavením projektu.