Jste zde

Pracujte s vánočními šablonami a inzerčními tipy od Feed Image Editoru

Využijte prodejní sílu Vánoc a přimějte zákazníky, aby letošní dárky vybrali právě z vašich produktů. Pomohou vám k tomu předpřipravené šablony v aplikaci Feed Image Editor, o kterých si přečtete v článku. Jako bonus se dozvíte o nejpopulárnějších vánočních barvách, fontech a tipech na inzerci.

ZVOLTE SPRÁVNÉ BARVY

Vnímání barev je poměrně subjektivní. Existují ale univerzální principy pro jejich používání. Ukážeme vám, jak s nimi ve Feed Image Editoru pracovat a jak vyberete ty nejvhodnější.

Které barvy vám připomínají Vánoce? Na prvních dvou příčkách jsou každý rok bezkonkurenčně červená a v těsném závěsu zelená.

       
 

Trendem roku 2021 se staly magenta a modrá. Na třetí a čtvrté pozici nahradily klasickou tmavě modrou a fialovou.

Doplňky laďte ve zlaté, stříbrné a bílé. Nebojte se je použít také jako dominantní barvu. Kombinací odstínů získáte nekonečně mnoho možností.

TIP

Máte barvy, které se pojí s identitou vaší značky? Využijte je v přípravě šablon a propojte inzerci s vizuálem firmy. Dobrým pomocníkem vám bude funkce, která ve Feed Image Editoru vygeneruje barevnou paletu ze zdrojového obrázku.

POUŽIJTE VÁNOČNÍ PÍSMO

Stejně jako barvy, i fonty ovlivňují, co a pod jakým tónem, chcete lidem zprostředkovat. Proto ideálně zvolte jeden, maximálně dva fontyhlavní a doplňkový. S Vánocemi se pojí ozdobné písmo, nebo takové, které působí jako psané rukou.

V naší databázi máte na výběr více než 100 fontů. V případě, že v ní nenajdete ten, který chcete použít, neváhejte se nám ozvat. S radostí ho doplníme.

TIP

Vyzkoušejte naši nejnovější funkci pro odstranění pozadí. Pozadí produktů zůstane transparentní a vy ho můžete doladit podle vlastních vánočních představ. Pro zvýraznění zboží použijte efekty Odraz a Stín. Více si přečtěte v článku Odstraňte pozadí produktových obrázků.

TVOŘTE ŠABLONY VE FEED IMAGE EDITORU

Využijte naše vánoční šablony nebo si za pomoci předešlých tipů vytvořte vlastní. K tomu pro vás také máme sezónní nálepky a možnost přidání grafických elementů nebo obrázků.

NAPLÁNUJTE KAMPAŇ A ROZŠIŘTE SVÉ INZERČNÍ MOŽNOSTI

Určete délku kampaně podle potřeby. S naší aplikaci jednoduše načasujete začátek a konec použití šablon. V kalendáři si vyberte trvání období a vymezte požadované dny. O automatické aktivaci šablon se dočtete v článku Nastavujte aktivitu šablony automaticky.

Každý nakupující chce mít dárky včas. Připravte svou inzerci na vánoční sezónu pomocí appky Bidding Fox Elements. Takto budou vaši zákazníci přesně vědět, kolik dní mají k vytvoření objednávky s doručením do Vánoc. V aplikaci si jednoduše vyberete a aktivujete elementy, se kterými chcete pracovat. Na základě dat z elementů nastavíte produktům odpočet dní, který se automaticky vykreslí do obrázků. Vždy o půlnoci se počet dní změní.

Ozdobte svou vánoční inzerci pomocí Feed Image Editoru. Vyzkoušejte ji na 30 dní zdarma a přesvědčte se, jak snadno své obrazové reklamě dodáte větší přitažlivost.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.