Jste zde

Nové možnosti odstranění pozadí u produktových obrázků vám usnadní práci

Mnoho srovnávačů zboží u obrázků vyžaduje bílé pozadí bez přidání fotky produktu nebo grafických elementů, které nejsou zasazeny do jejich prostředí. S naší funkcí Odstranění pozadí jste se v appce už seznámili. Tentokrát vám ukážeme její vylepšení. Je jím slider, který mění citlivost oříznutí pozadí u produktových fotografií.

Feed Image Editor denně pomáhá e-shopům s odstraněním pozadí u obrázků, aby zajistily, že se jejich sortiment dostane do inzerce na srovnávačích. Ty většinou vyžadují bílé pozadí. Odstranění pozadí je také skvělým řešením, jak se zbavit například vodoznaků, které nezasahují do produktového obrázku. Další velkou výhodou je, že funkci dokážete aplikovat hromadně a automaticky na stovky nebo tisíce obrázků. Pojďme se podívat na její vylepšenou verzi.

ZMĚŇTE CITLIVOST ODSTRANĚNÍ POZADÍ

Doposud jste mohli pozadí odstranit na jedné úrovni. Produktové obrázky však mají rozmanité tvary a barvy a občas se může stát, že se pozadí u všech obrázků neodstraní celé. V opačném případě se ořízne i část produktu.

Nové nastavení citlivosti přináší tři úrovně odstranění pozadí:

  • nízkou
  • střední
  • vysokou

Nastavení citlivosti slouží k tomu, abyste si sami zvolili, jak moc má být pozadí produktu oříznuto. Pokud se vám zdá, že při odstraňování zmizela i část produktu, nastavte vyšší citlivost efektu. Odstranění pozadí je tak méně agresivní. A naopak - pokud odstranění pozadí nebylo dostačující, zvolte nízkou citlivost efektu. Funkce se bude snažit odstranit všechny fragmenty pozadí.

Vyberte si ze tří možností odstranění pozadí.

Odstranění pozadí naleznete v appce na pravém pracovním panelu. Zajímají vás výsledky? Pojďme si ukázat všechna nastavení citlivosti na několika příkladech:

3 stupně citlivosti odstranění pozadí. V poradí - nízke, stredné, vysoké.

3 stupně citlivosti odstranění pozadí. V poradí - nízke, stredné, vysoké.

3 stupně citlivosti odstranění pozadí. V poradí - nízke, stredné, vysoké.

PRACUJTE S APPKOU FEED IMAGE EDITOR JEDNODUŠE

Přečtěte si článek věnovaný odstranění pozadí produktových obrázků. Věříme, že s využitím této možnosti vám usnadníme spoustu práce.

Vyzkoušejte si tuto a další funkce v aplikaci Feed Image Editor. Její zkušební doba je na 30 dní zdarma. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte na klientské podpoře nebo si dohodněte online call s product ownerem Markem Daňkem.

 

 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.