Jste zde

Vylepšete obrázkovou inzerci pomocí tematických šablon na Valentýna

V tento den chce mnoho zákazníků potěšit svoji polovičku, nebo někoho láskyplně obdarovat. Pro takový účel máme v appce speciální nálepky, se kterými ozdobíte obrázkové kampaně. V článku naleznete ukázky, jak je využít v šablonách, a tip, jak nastavit automatickou inzerci. 

JAK VYTVOŘIT VALENTÝNSKOU OBRAZOVOU KAMPAŇ

Tematická inzerce ještě více vybízí k provedení nákupu. Oslovte klienty na svátek zamilovaných. Vylepšete produktové obrázky s nově přidanými nálepkami. Využijete je pro sortiment různého typu - od květin, přes knihy a oblečení, až po zážitky.

12 druhů nálepek, které ozdobí vaši valentýnskou kampaň.

Takto vypadá použití nálepek v šablonách. Obarvěte je podle vaší představy nebo je přidejte ve velikosti, která vám do celku více sedí.

Nálepky můžete různě kombinovat a použít podle vašich představ.

TIP

  • Ve Feed Image Editoru jsme začátkem roku vytvořili kalendář významných dnů a svátků. Připojíte se na něj jednoduše přes tento link, nebo si ho zavěste na zeď v papírové podobě. E-commerce kalendář aktualizujeme každé tři měsíce. Díky němu vám už neujde žádný den, který je ideální pro vytvoření tematické kampaně.

 

VYTVÁŘEJTE REKLAMNÍ KAMPANĚ JAKO PROFÍK

Aktivujte si aplikaci Feed Image Editor a vytvořte různé kampaně podle svátečních dnů. Pro celkový vizuál použijte grafické možnosti jako jsou nálepky, rámečky, štítky nebo text. Zapněte si appku na prvních 30 dní zdarma a objevte, kolik užitečných funkcí obsahuje.

 

 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.