Jste zde

Odstraňte pozadí produktových obrázků pro Google Shopping

Funkce Odstranit pozadí a její využití pro inzertní systém Google Shopping. Obrázky na bílém pozadí, bez kostrbatých hran a vodoznaků.

google_shopping_remove_background


Google Shopping požaduje, aby při inzerci produktových obrázků bylo bílé (transparetní) pozadí, bez textu či vodoznaků. Pokud hledáte efektivní cestu, jak toho dosáhnout, jste tu správně. S naší aplikací všechny požadavky splníte a dostanete tím své produkty do inzerce.

ODSTRAŇTE NEVHODNÉ POZADÍ

Jsou vaše produkty nafocené na různém pozadí? Odstraňte ho v naší aplikaci. Hromadně a automaticky u všech produktových obrázků, které to potřebují. Ve srovnání s manuálním odstraňováním výrazně ušetříte čas.

remove_background

Produkt ve špatném prostředí a produkt v dobrém prostředí připravený k inzerci.

ŽÁDNÉ KOSTRBATÉ HRANY

Vyberte si ze tří úrovní citlivosti a nastavte ho podle toho, jak moc má být pozadí odstraněno. Pokud při odstraňování zmizela některá část, nastavte vyšší citlivost efektu. Odstranění pozadí je tak méně agresivní. A naopak – pokud odstranění nestačilo, zvolte nízkou citlivost efektu. Funkce se bude snažit odstranit všechny fragmenty pozadí.

remove_background

Nastavte citlivost a dokonale ořízněte své produktové obrázky.

S funkcí Odstranit pozadí nepotřebujete vyhledávat různé nástroje, které využívají pouze funkci „lasso“ nebo „magic wand“. Všechny obrázky si na inzerci připravíte na jednom místě.

remove_background


TIP

O třech úrovních citlivosti odstranění pozadí se více dočtete v článku Nové možnosti odstranění pozadí u produktových obrázků vám usnadní práci.

ZBAVTE SE VODOZNAKŮ A ŠTÍTKŮ

Kvůli rušivým elementům na produktovém obrázku může být vaše inzerce zamítnuta. Patří mezi ně zejména ochranné prvky, štítky s CTA, identifikační nápisy a další. Odstraněním pozadí se jich snadno zbavíte.

remove_watermarks

Obrázek na bílém pozadí bez rušivých prvků.

TIP

Prohlédněte si přehlednou tabulku podmínek obrázkové inzerce na Google Shopping.

google_shopping_parameters


S funkcí Odstranit pozadí v naší aplikaci nepotřebujete vyhledávat různé nástroje, které vám umožní editaci fotek. Všechny obrázky si k inzerci připravíte u nás, na jednom místě. Odstranění pozadí z obrázků vám umožní vytvořit vizuálně přitažlivé a profesionálně vypadající produktové obrázky, které zákazníkům ukáží vaše výrobky v jejich nejlepším světle. Takto zvýšíte důvěryhodnost své značky a přilákáte více zákazníků z Google Shopping.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.