Nové náhledy ve Feed Image Editoru

“Šablona s názvem Akční, hm…, co jsem tím asi tak při její výrobě mohl myslet, co tam je za text a za prvky?” I pro takové příležitosti se hodí nové náhledy v aplikaci Feed Image Editor!

Na stránce Náhledy od minulého týdne vidíte přehled všech šablon, které se na vaše obrázky aplikují - a to včetně těch neaktivních. Jednoduše tak poznáte, jak která šablona vypadá bez nutnosti proklikávání do editace šablony. To se hodí třeba v případě, kdy máte ve feedu různé typy obrázků: samostatné produkty i oblečení na postavě či figuríně a podobně. 

Náhledů je na stránce devět (a v případě většího množství šablon se mohou načítat déle) a můžete si vybrat jestli chcete prohlížet všechny šablony najednou nebo si rozkliknout jednu konkrétní a u ní se podívat na aplikaci jednotlivých prvků. V pravém horním rohu pak máte možnost vstoupit rovnou do úprav šablony v případě, že vám nevyhovuje. Drobnou vychytávkou je také možnost přepnout do zobrazení bez úprav - můžete tak zhodnotit, jak užitečná šablona je. 
 

A na co se těšit dál? Ve Feed Image Editoru by měla brzy přibýt možnost upravovat obrázky do vlastních rozměrů, čímž se podstatně rozšíří obzory jejího využití - už tedy můžete začít vymýšlet, který feed si v aplikaci upravíte. 

Máte sami tip na vychytávku nebo vylepšení aplikace? Dejte nám o něm vědět na fórum, leccos určitě zvládneme!
 

Další články

Máte hezké produktové fotografie od výrobce nebo distributora, ale v online inzerci byste je rádi odlišili od konkurence? Přidejte do nich logo vašeho e-shopu. Díky Feed Image Editoru to zvládnete na pár kliknutí a k tomu hromadně pro vámi vybrané produkty. Přečtěte si návod jak na to.
Necháváte ve svých reklamách jako dominantu vaše produkty, nebo dáváte přednost grafickému zpracování? Podívejte se na návod, jak ve Feed Image Editoru přizpůsobíte velikost vašich produktů.
Ve Feed Image Editoru je jednou z možností úprav vašich produktových fotografií přidání barvy pozadí. Některé reklamní systémy vyžadují, aby byly obrázky na bílém podkladu, jiné další barvy podporují. Díky jednoduché úpravě v aplikaci vytvoříte jedinečnou reklamu. Přečtěte si návod, jak na to.
Od 13. do 15. listopadu můžete svým zákazníkům zpříjemnit předvánoční nákupy bez nutnosti placení dopravy zapojením se do akce Dny dopravy zdarma na Heurece.