Jste zde

Nové náhledy ve Feed Image Editoru

“Šablona s názvem Akční, hm…, co jsem tím asi tak při její výrobě mohl myslet, co tam je za text a za prvky?” I pro takové příležitosti se hodí nové náhledy v aplikaci Feed Image Editor!

Na stránce Náhledy od minulého týdne vidíte přehled všech šablon, které se na vaše obrázky aplikují - a to včetně těch neaktivních. Jednoduše tak poznáte, jak která šablona vypadá bez nutnosti proklikávání do editace šablony. To se hodí třeba v případě, kdy máte ve feedu různé typy obrázků: samostatné produkty i oblečení na postavě či figuríně a podobně. 

Náhledů je na stránce devět (a v případě většího množství šablon se mohou načítat déle) a můžete si vybrat jestli chcete prohlížet všechny šablony najednou nebo si rozkliknout jednu konkrétní a u ní se podívat na aplikaci jednotlivých prvků. V pravém horním rohu pak máte možnost vstoupit rovnou do úprav šablony v případě, že vám nevyhovuje. Drobnou vychytávkou je také možnost přepnout do zobrazení bez úprav - můžete tak zhodnotit, jak užitečná šablona je. 
 

A na co se těšit dál? Ve Feed Image Editoru by měla brzy přibýt možnost upravovat obrázky do vlastních rozměrů, čímž se podstatně rozšíří obzory jejího využití - už tedy můžete začít vymýšlet, který feed si v aplikaci upravíte. 

Máte sami tip na vychytávku nebo vylepšení aplikace? Dejte nám o něm vědět na fórum, leccos určitě zvládneme!