Jste zde

Inzerujte zajímavé koláže produktových obrázků

Když do inzerce dostanete několik produktových fotek v jednom obrázku, poskytnete nakupujícím lepší představu o vzhledu zboží. Online aplikace Feed Image Editor obsahuje možnost sestavit koláž z alternativních obrázků, kterou zákazníkům představíte všechny detaily produktu. Přečtěte si návod, jak vytvořit poutavou sestavu fotek

JAK VYTVOŘIT KOLÁŽ

Koláže jsou skvělou příležitostí, jak prezentovat produkt. Do předpřipravených rozložení k hlavnímu obrázku jednoduše nahrajete alternativní fotky. V seskupení obrázků tímto způsobem z produktu ukážete také například:

  • varianty
  • komponenty
  • detaily
  • různé strany a úhly

Postup pro vytvoření koláže ve Feed Image Editoru je následující:

  1. Vytvořte novou šablonu ve Feed Image Editoru.
  2. Na pravém panelu klikněte na číslo 3 - rozvržení obrázků.
  3. Klepněte na Koláž.
  4. Vyberte si předpřipravené rozvržení, nebo si vytvořte vlastní.
  5. Vyberte výstupní formát a uložte šablonu.


Názorné příklady naleznete níže:

Koláž: varianty. 

Koláž: komponenty.

Koláž: detaily.

Koláž: různé strany a úhly.

ZJISTĚTE STAV VAŠICH ALTERNATIVNÍCH OBRÁZKŮ

Pokud si nejste jistí, jestli má produkt dostupné alternativní obrázky, zaklikněte možnost "Pouze pokud jsou dostupné všechny alternativní obrázky". Koláž se vytvoří v případě, že jsou alternativní obrázky dostupné. Bez nich zůstane jen hlavní obrázek.

Jednoduchou cestou, jak si zkontrolovat dostatek alternativních obrázků, je Diagnostika ve Feed Image Editoru. V doporučeních naleznete "Možnost doplnit alternativní obrázky". Tento filtr zobrazí produkty, u kterých je doplníte do limitu, který pro vytvořený obrázek dovoluje reklamní systém.


Skvělým pomocníkem je také Audit obrázků. Jeho prostřednictvím se do 24 hodin dozvíte, jaké problémy mají produktové obrázky vašeho e-shopu. Pomocí jeho systému varování a doporučení je snadno objevíte a také odstraníte. Vyzkoušejte audit, je zdarma.

TIP

V případě, že vám alternativní obrázky chybí, dobře funguje znásobení zdrojové fotky. Jak na to, si prohlédněte v našem příspěvku na Instagramu.


Tvořte s námi obrázkové koláže pro image marketing. Jde to rychle, jednoduše a s dobrými výsledky. Pokud s aplikací Feed Image Editor ještě nemáte zkušenosti, vyzkoušejte ji na prvních 30 dní zdarma. Užitečné návody naleznete na našem blogu a v případě dalších dotazů se na nás obraťte na klientské podpoře.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.