Využijte nové možnosti práce s vrstvami ve Feed Image Editoru

Nová verze naší appky je na světě a přináší několik vylepšení. V dnešním článku si představíme funkce, které vám usnadní práci s vrstvami při tvorbě složitějších šablon.

 

Skrývání vrstev

Při tvorbě složitějších šablon s použitím většího počtu vrstev se hodí některé vrstvy nezobrazovat. Právě proto jsme do appky přidali možnost je dočasně schovat. V panelu napravo najdete u každé vrstvy ikonu oka, kterou vrstvu schováte a znovu zobrazíte. Pokročilejší úpravy šablon tak hravě zvládnete a budete nad nimi mít větší přehled.

skryvani_vrstev_feed_image_editor
Skrývání vrstev ve Feed Image Editoru.

Seskupování vrstev

Další novinkou, která se vám bude při tvorbě šablon hodit, je seskupování několika vrstev do jedné. Využijete to například ve chvíli, kdy potřebujete vytvořit inzerční štítky kombinací textových, grafických a obrázkových vrstev. Podržením CTRL a kliknutím myší postupně označíte všechny vrstvy, které chcete seskupit a vpravo nahoře v panelu vrstev potvrdíte tlačítkem Vytvořit skupinu vrstev.

seskupovani_vrstev_feed_image_editor
Seskupování vrstev ve Feed Image Editoru.

Pořadí vrstev

Chceme, aby práce s naší aplikací byla co nejintuitivnější, a proto jsme upravili pořadí vrstev. Seznam napravo odteď odpovídá pořadí vrstev v editoru. Při změně jejich pořadí tak máte lepší přehled o jejich uspořádání. Stále platí, že vrstvy s dynamickými prvky mají přednastavené pořadí a jsou vždy nadřazené ostatním vrstvám.

Věříme, že vám tyto funkce otevřou nové možnosti při tvorbě originální obrazové inzerce. O dalších novinkách, které jsme do appky přidali, si povíme za týden v následujícím článku. Pokud byste do té doby potřebovali poradit s nastavením appky, neváhejte nám napsat na support@feedimageeditor.com.

Další články

“Šablona s názvem Akční, hm…, co jsem tím asi tak při její výrobě mohl myslet, co tam je za text a za prvky?” I pro takové příležitosti se hodí nové náhledy v aplikaci Feed Image Editor!
Feed Image Editor neustále vylepšujeme a přidáváme nové funkce, aby se vám s ním lépe pracovalo. Teď jsme do aplikace přidali další novinku - vkládání textu, který obsahuje i dynamické elementy . Podívejte se, jaké reklamy s ním můžete vytvořit.
Připravili jsme pro vás další novinku ve Feed Image Editoru. Přidali jsme podstránku Nastavení, na které najdete všechny důležité informace o projektu a mnohem víc. Pojďte se na ni podívat.
Ve Feed Image Editoru nově můžete do produktových fotografií vkládat elementy a graficky je upravovat. To všechno hromadně, pro zvolené výběry produktů. Pojďme se podívat, jak na to.