Jste zde

Přilákejte zákazníky v průběhu sezóny pomocí novinek ve Feed Image Editoru

Nápor největší sezóny tohoto roku se blíží ke svému vrcholu. Využijte toho a vytvořte profesionální obrázky pro vaše produktové inzeráty na Facebooku nebo Instagramu. Novinky, které jsme nedávno přidali do Feed Image Editoru, vám poskytnou skvělé možnosti, jak na to.

Zvyšte proklikovost inzerce pomocí grafických šablon na míru

Využijte předchystané šablony, které zatraktivní vaše zboží. V galerii Feed Image Editoru najdete 8 nových pro širokou škálu příležitostí. Vyberte si ty, které se nejvíc hodí pro vaše zboží a pro kampaň, kterou připravujete. Nad úpravami máte úplnou volnost. Barvy prvků, velikost písma a rámečky si snadno přizpůsobíte podle sebe.

Získejte větší přehled o vašich šablonách 

Vylepšili jsme rozhraní appky, aby pro vás byla práce se šablonami ještě jednodušší. Po otevření Feed Image Editoru najdete v horní části náhledy předchystaných šablon, takže si můžete vybrat tu správnou hned v prvním kroku. Pokud už nějaké šablony máte vytvořené a aktivní, najdete tam naopak náhledy náhodných produktových obrázků. Dále jsme také kvůli přehlednosti zvětšili tlačítka pro vytvoření nové šablony a pro její import.


Vylepšené rozhraní v Seznamu šablon.

Vytvářejte komplexní tvary jednoduše a rychle

Mezi vrstvami odteď najdete Polygon. Vytvoříte jím jakýkoliv mnohoúhelník přesně na míru. Jednoduchým naklikáním zformujete jeho body, které v případě úprav hravě přesunete na jiné místo. Hranám hotového tvaru nastavíte tloušťku a vyplníte ho barvou podle vašich představ. Navrhnete tak například osobité slevové štítky, kterými se odlišíte od konkurence.

Druhou novinkou mezi vrstvami je Křivka. Ta vám při vytváření grafických prvků poskytne ještě větší volnost. Nakreslíte jí zaoblené tvary nebo například jedinečné písmo, které nenajdete v žádných fontech. Podobně jako u Polygonu ji naklikáte v jednoduchých bodech, které kdykoliv ručně upravíte

Využijte tyto novinky na maximum a upravte produktové obrázky tak, aby vynikly v inzerci na Facebooku nebo Instagramu. Pokud byste s tímto nastavením potřebovali poradit, přečtěte si další inspirace na obrázkové kampaně, nebo se ozvěte na support@feedimageeditor.com.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.