Jste zde

Nejlepší AI aplikace pro odstraňování vodoznaků

Feed Image Editor je skvělým řešením nejen pro hromadné odstraňování vodoznaků. Tato aplikace využívající AI umí také odstranit pozadí a spoustu dalších funkcí.

Vodoznaky mají různé podoby – od nenápadných log až po výrazné symboly. Ať už jsou strategicky umístěny vedle produktu, nebo je zakrývají, aplikace Feed Image Editor poskytuje hned dvě AI řešení k jejich odstranění.
odstranit_vodoznak_pozadi_text_AI


ODSTRANĚNÍ VODOZNAKU Z POZADÍ OBRÁZKU

Pokud jsou vodoznaky umístěny vedle či na pozadí produktu, bude se vám hodit jednoduchá AI funkce odstranění pozadí. Vodoznaky na pozadí zmizí jediným kliknutím.

odstranit_pozadi_vodoznak_ai_eshop_aplikace


Přečtěte si další informace o odstranění pozadí s Feed Image Editorem v tomto článku

ODSTRANĚNÍ VODOZNAKU Z PRODUKTU

V případech, kdy jsou vodoznaky rušivější a překrývají produkt, opět nabízí řešení Feed Image Editor. Tento inteligentní nástroj je navržen tak, aby eliminoval vodoznaky, které narušují vizuální stránku obrázku.

vodoznak_cez_produkt_odstranit_ai


Feed Image Editor rozumí problémům, kterým čelí online prodejci používající produktové obrázky od různých dodavatelů. To je důvod, proč aplikace nabízí funkci hromadného odstranění, která uživatelům umožňuje odstranit různé typy vodoznaků naráz.

ruzne_vodoznaky_odstranit_ai_aplikace


Automatizované nástroje nemusí vždy splňovat specifické potřeby každého uživatele. Proto Feed Image Editor nabízí možnost ručních úprav. V případech, kdy vodoznaky přetrvávají nebo vyžadují jemné doladění, mohou uživatelé pro větší přesnost výsledků provádět manuální úpravy. Díky této dodatečné funkci si ručně upravíte detaily obrázku ke své plné spokojenosti.

 

citlivost_efektu_odstraneni_vodoznaku

Někdy stačí nastavit jinou citlivost pro efekt odstranění vodoznaků.

OBRÁZKY PRODUKTŮ BEZ VODOZNAKŮ

Rozlučte se s rušivými prvky a vydejte se na cestu bez vodoznaků s Feed Image Editorem. S jeho využitím své produkty odprezentujete konzistentním a jednoduchým způsobem a bez jakýchkoliv překážejících vodoznaků. Přesvědčte se sami s 30denní zkušební verzí zdarma.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.