Jste zde

Lékárna: Vytvořte si atraktivní grafický design pro vaši online inzerci

Zviditelněte své lékárenské produkty na zbožových srovnávačích za pomoci předpřipravených a editovatelných grafických šablon ve Feed Image Editoru. 

Feed Image Editor je aplikace navržená speciálně pro e-commerce svět. Vylepšuje obrázky produktů, které plánujete sdílet na různých inzertních kanálech, jako jsou například Facebook, Instagram či Google Shopping. Jednou z jeho nejužitečnějších funkcí jsou předvytvořené a editovatelné šablony, které vám umožní přizpůsobit své produktové obrázky tak, aby zaujali potenciální zákazníky.

produktovy_obrazek_lekarny_grafika_dizajn_prodej


GRAFICKÉ ŠABLONY PRO LÉKÁRNY 

Feed Image Editor nabízí široký výběr předpřipravených a editovatelných šablon, které vám umožní rychle a jednoduše vytvořit lákavé produktové obrázky. Tentokrát jsme zásobník v aplikaci doplnili o lékárenské e-shopy. Podívejte se, jak šablony vypadají a jak jednoduše se dají předělat dle vašich představ.

sablona_prodej_grafika_lekarny_lekarenske_produkty


produkty_lekarny_obrazky_editace_online_prodej_reklama


lekarny_produkty_prodej_online_eshop_kosmetika


lekarenske_produkty_obrazky_prodej_editace


grafika_sablona_prodej_online_lekarny_produkty


grafika_lekarny_dizajn_produktovy_obrazek


Kromě toho k šablonám přibyly i nálepky, které využijete na vložení CTA

TIP

DALŠÍ FUNKCE FEED IMAGE EDITORU

Kromě grafické editace najdete ve Feed Image Editoru nástroje, které fungují s pomocí umělé inteligence. Díky nim lehce odstraníte vodoznaky, pozadí produktových obrázků, vylepšíte rozlišení, anebo na jeden klik zvolíte výstupní formát. Vyzkoušejte si je všechny na prvních 30 dní zdarma a zviditelněte se na zbožácích. 


 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.