Jak přidat do šablony vlastní obrázky [video]

Když jednoduché přednastavené tvary nestačí, přichází na řadu možnost nahrát si do šablony vlastní obrázky, logo e-shopu...

Vlastními obrázky, odznáčky, logem e-shopu prostě vším co může zvýšit CTR nyní obohatíte šablony velmi snadno. Jak na to najdete ve videu níže.

Vaše produktové obrázky ve Facebook Dynamic Ads budou nepřehlédnutelné ;-)

Další články

Zdála se vám práce s obrázky ve Feed Image Editoru trochu okleštěná? Tak to rychle vyzkoušejte novou verzi aplikace, která umí obrázky ořezávat, měnit jejich polohu pomocí kurzoru, otáčet i převracet podél osy.
Ve Feed Image Editoru najdete dvě velké novinky - novou podstránku Produkty a diagnostiku jednotlivých šablon. Díky těmto vylepšením získáte mnohem lepší přehled o produktových fotkách ve vašem feedu. Pojďme se podívat, jak fungují.
Podstránka Nastavení je v aplikaci úplnou novinkou. Díky ní je vaše práce jednodušší a máte lepší přehled o vašich produktových fotografiích. Mimo jiné můžete upravovat a přidávat vlastní sady obrázků. Podívejte se, jak na to.
Ve Feed Image Editoru přibyla nová podstránka - Nastavení. Díky ní bude vaše práce v aplikaci ještě efektivnější a jednodušší, než byla doteď. Pojďme se společně podívat, jaké možnosti přináší box s nastavením projektu.