Jak přidat do šablony vlastní obrázky [video]

Když jednoduché přednastavené tvary nestačí, přichází na řadu možnost nahrát si do šablony vlastní obrázky, logo e-shopu...

Vlastními obrázky, odznáčky, logem e-shopu prostě vším co může zvýšit CTR nyní obohatíte šablony velmi snadno. Jak na to najdete ve videu níže.

Vaše produktové obrázky ve Facebook Dynamic Ads budou nepřehlédnutelné ;-)

Další články

“Šablona s názvem Akční, hm…, co jsem tím asi tak při její výrobě mohl myslet, co tam je za text a za prvky?” I pro takové příležitosti se hodí nové náhledy v aplikaci Feed Image Editor!
Feed Image Editor neustále vylepšujeme a přidáváme nové funkce, aby se vám s ním lépe pracovalo. Teď jsme do aplikace přidali další novinku - vkládání textu, který obsahuje i dynamické elementy . Podívejte se, jaké reklamy s ním můžete vytvořit.
Připravili jsme pro vás další novinku ve Feed Image Editoru. Přidali jsme podstránku Nastavení, na které najdete všechny důležité informace o projektu a mnohem víc. Pojďte se na ni podívat.
Ve Feed Image Editoru nově můžete do produktových fotografií vkládat elementy a graficky je upravovat. To všechno hromadně, pro zvolené výběry produktů. Pojďme se podívat, jak na to.