Jste zde

Inspirujte se doplněným e-commerce kalendářem na červenec, srpen a září

E-commerce kalendář pro léto a začátek podzimu s inzertními možnostmi, např. den videoher, milovníků knih nebo den bez plastových tašek. Připojte se přes Google nebo si vytiskněte PDF.

TEMATICKÉ KAMPANĚ S FEED IMAGE EDITOREM

V předposledním pokračování jsme zpracovali měsíce červenec, srpen a září. Pojďme se podívat, co by se vám mohlo do tematických kampaní hodit:
Připojte se ke kalendáři nebo si jej vytiskněte:

👉 Digitální podoba kalendáře
👉 PDF ​​verze ke stažení

GRAFICKÉ PRVKY

Jak bývá zvykem, s doplněním kalendáře přidáváme také grafické prvky do aplikace Feed Image Editor, které můžete využívat. Všechny jednoduše přizpůsobíte velikostně i barevně.

Nové štítky ve Feed Image Editoru

TIP

Podpořte prodej vašich produktových obrázků vložením CTA nebo jiných prvků. V tomto článku jsme vám sepsali, jaké grafické možnosti a texty vkládat do obrázkové inzerce. Využijete toho například v reklamních systémech jako Facebook nebo Instagram.

 

 

Někteří z vás se už s naším kalendářem seznámili. V případě, že si chcete prohlédnout možnosti na první polovinu roku, klikněte na články:

 

https://store.mergado.com/detail/feedimageeditor/#about

 

Naplánujte inzerci produktových obrázků s využitím e-commerce kalendáře. Zákazníkům tak vhodně navodíte atmosféru a dáte jim větší důvod nakoupit vaše zboží. Dostaňte se o krok před konkurenci s tematickými kampaněmi a aplikací Feed Image Editor.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.