Fotoreport: Jaký byl Reshoper 2020

Reshoper je příležitostí setkat se se známými a poznat nové tváře v ecommerce oblasti a ani letos tomu nebylo jinak. Veletrh byl plný inspirace a my jsme si ho nenechali ujít už potřetí po sobě. Během jednoho dne se hala na výstavišti v pražských Letňanech zaplnila agenturami, zástupci produktových vyhledávačů a experty v online marketingu.

Na stánku, který jsme měli společně s Mergadem a Bidding Fox jsme se setkali z několika z vás a byli připraveni vám poradit. Tento ročník jsme si poprvé nachystali sérii krátkých přednášek o automatizaci v ecommerce. Připomeňte si s námi několik okamžiků, jak to probíhalo.

Na výstaviště jsme vyrazili den předem a postavili jsme stánek. Na fotce probíhá jedna z posledních rychlých porad.

Konzultace probíhali celý den v hloubavém stylu...

...a v uvolněné atmosféře. Udělalo nám radost, že jsme vám mohli poradit.

Jedna z přednášek byla zaměřená na nejčastější chyby v produktových obrázcích. Pro ty z vás, kteří neměli možnost se na ni podívat, jsme nahráli na Slideshare prezentaci.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další setkání.

Další články

Veletrhy jsou místem, kde můžou firmy nabrat inspiraci a podívat se, co nabízí ostatní. Proto jsme se i my ve Feed Image Editoru vydali za hranice do sousedního Německa na E-commerce Expo Berlín . Podívejte se na náš fotoreport nejen z Berlína, ale i ze samotného veletrhu.
Veletrhy jsou skvělým místem pro poznávání nových tváří a setkávání se s těmi známými. Protože Feed Image Editor můžete používat i pro polský trh, vyrazili jsme na E-commerce Cracow Expo 2019. Podívejte se, jak jsme si to užili.