Fotoreport: Jaký byl Reshoper 2020

Reshoper je příležitostí setkat se se známými a poznat nové tváře v ecommerce oblasti a ani letos tomu nebylo jinak. Veletrh byl plný inspirace a my jsme si ho nenechali ujít už potřetí po sobě. Během jednoho dne se hala na výstavišti v pražských Letňanech zaplnila agenturami, zástupci produktových vyhledávačů a experty v online marketingu.

Na stánku, který jsme měli společně s Mergadem a Bidding Fox jsme se setkali z několika z vás a byli připraveni vám poradit. Tento ročník jsme si poprvé nachystali sérii krátkých přednášek o automatizaci v ecommerce. Připomeňte si s námi několik okamžiků, jak to probíhalo.

Na výstaviště jsme vyrazili den předem a postavili jsme stánek. Na fotce probíhá jedna z posledních rychlých porad.

Konzultace probíhali celý den v hloubavém stylu...

...a v uvolněné atmosféře. Udělalo nám radost, že jsme vám mohli poradit.

Jedna z přednášek byla zaměřená na nejčastější chyby v produktových obrázcích. Pro ty z vás, kteří neměli možnost se na ni podívat, jsme nahráli na Slideshare prezentaci.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další setkání.

Další články

Jedním z požadavků Heureky na produktové fotografie je, aby na nich nebyl zobrazený vodoznak . Jak ho pomocí Feed Image Editoru odstraníte?
U fotografií, které posíláte na Heureku je třeba dodržet maximální nebo minimální velikost . Jinak dojde ke špatnému zobrazení nebo úplnému zablokování nabídky. S Feed Image Editorem tuto úpravu zvládnete velmi jednoduše a hromadně pro všechny produkty. Přečtěte si jak na to.
Průhledné pozadí u produktových fotografií může být jedním z důvodů blokování Heurekou. Jak ho jednoduše odstraníte s pomocí Feed Image Editoru?
Každý cenový srovnávač má specifické požadavky na produktové fotografie. Aby se vaše produkty zobrazovaly správně nebo nebyly blokované je třeba je dodržovat. Jaké to jsou a jak je s pomocí Feed Image Editoru splnit?