Jste zde

Cesta k ideálnímu image feedu #8: Průhledné pozadí

Jedním z mnoha parametrů produktových obrázků, na který byste si měli dát při inzerci pozor, je barva pozadí. Velká část srovnávačů jako standard požaduje bílé pozadí bez dalších rušivých elementů. V dnešním blogu si ukážeme, jak u obrázků s průhledným pozadím jednoduše doplníte bílé pozadí, abyste je mohli úspěšně inzerovat.

Doplňte pozadí pár kliknutími

    1. Nejprve v Mergadu vytvořte výběr produktů, jejichž obrázky mají průhledné pozadí.
    2. Přejděte do Feed Image Editoru a vytvořte novou šablonu.
    3. V panelu Produkty zaklikněte produktový výběr, který jste si vytvořili v prvním kroku.

Obrázek s průhledným pozadím.
Obrázek s průhledným pozadím.


Obrázek po úpravě.

    4. Proklikněte se do panelu Formát, klikněte na Barva pozadí a vyberte bílé pozadí. Můžete to udělat i ručním zadáním hex kódu #ffffff.
    5. Uložte šablonu.

Změny se projeví po nejbližším aplikování pravidel v Mergadu. Standardně se tak děje několikrát za den. Pokud byste chtěli, aby se změny projevily hned, máte v Mergadu vždy možnost aplikovat pravidla ručně.

Ukázali jsme si, jak u obrázků s průhledným pozadím doplnit pozadí bílé. Po vykonání tohoto kroku získáte možnost inzerovat na zbožácích i ty produkty, jejichž produktové obrázky vám předtím zamítly. Znova jste tak udělali další krok pro to, aby se vaše zboží dostalo blíž k zákazníkům. V dalším článku se podíváme na to, jak si poradit s vodoznaky.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.