Jste zde

Cesta k ideálnímu image feedu #3: Nepodporovaný formát

Na cestě k úspěšnému zobrazování všech vašich produktových obrázků zůstává ještě jeden krok. A to zkontrolovat, jestli jsou soubory, na které URL adresa v detailech produktu odkazuje, standardní obrázkové formáty. V nasledujícím návodu si ukážeme, jak na to.

V předcházejících dvou článcích jsme si vysvětlili, jak odhalit produkty, u kterých chybí obrázky a jak vypátrat technické problémy, kvůli kterým se nezobrazovaly. Dnes se společně zaměříme na to, jak najít produkty, u kterých jsou nahrané soubory, jenž nejsou ani v jednom ze standardně podporovaných grafických formátů.

Využijte filtry v sekci Produkty

Podobně jako v předcházejících dvou návodech využijeme filtry v sekci Produkty. V poli Skupina vybereme Produkty s chybou a potvrdíme tlačítkem Filtrovat. Po vyfiltrování vám doporučujeme URL adresy u těchto produktů upravit tak, aby odkazovaly na soubory ve standardních obrázkových formátech. Původní soubory odstraňte z vašeho serveru.

Formáty nepodporované srovnávači zboží a reklamními systémy

Kritéria na produktové obrázky se u každého reklamního systému a zbožáku liší. Pro lepší orientaci si přečtěte doporučené články na konci stránky. Dozvíte se v nich všechny praktické informace.

Pokud jste už zvládli úpravy z prvních dvou článků této série, ušli jste kus ideální cesty, jak zajistit, aby se vám obrázky správně zobrazovaly. To je ovšem jen začátek. Pokračujte ve čtení následujících článků – zaměříme se na to, jak obrázky dovedete do dokonalosti po technické i obsahové stránce.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.