Jste zde

Použijte barvy z produktu jako pozadí pro online inzerci

Slaďte pozadí obrázků podle barev, které se nacházejí v produktové fotce. Vyberete si ze 3 možností.

Barvy mají v reklamě velký význam. Souvisí s našimi emocemi, vzbuzují v nás pocit pohody nebo nepohodlí a mohou tím ovlivnit naše rozhodování při nakupování. Proto je důležité, abyste je používali účinně a strategicky.

barvy_z_obrazku


UPOUTEJTE VKUSNÝMI REKLAMAMI ZA VYUŽITÍ BAREV Z PRODUKTOVÉHO OBRÁZKU

Potřebujete vytvořit produktový inzerát, abyste představili svůj produkt nebo službu? Použijte barvy, které se na produktu nacházejí a žádné jiné. Graficky sladěnou reklamů lépe získáte pozornost zákazníků. Zároveň vytvoříte vizuální kontinuitu, díky které do podvědomí zákazníků dostanete vizuální komunikaci své značky.

V naší aplikaci jsme vám hledání barev z produktu výrazně zkrátili. A to opět na jeden klik. Máte zde na výběr ze tří možností. Aplikace barvy generuje ze zdrojového obrázku.

prvni_barva_z_produktu

První možnost barvy na pozadí.

druha_barva_z_produktu

Druhá možnost barvy na pozadí.

treti_barva_z_produktu

Tretí možnosť barvy na pozadí.

 O VÝHODÁCH A NEVÝHODÁCH BAREV NA POZADÍ

Použití barvy produktu jako pozadí v reklamě pomáhá zvýšit rozpoznatelnost značky. Ale pouze pokud v reklamách, na svém webu, obalech produktů či dalších marketingových materiálech používáte stejnou barvu. Zákazníci si rychleji zapamatují vaši značku a na trhu ji snáze rozpoznají.

barva_znacky_a_produktu

Jednotnost barev na produktech, webu i v online reklamě.

💡 TIP

Je důležité, abyste zohlednili také barvu textu a jiných grafických elementů. Zajistěte, aby vaši potenciální zákazníci na reklamě snadno přečetli text i další prvky a aby byly dostatečně kontrastní ve srovnání s pozadím.

Na závěr nezapomeňte, že použití barvy produktu jako pozadí v online reklamě vždy nemusí být nejlepší volbou. Pokud je vaše značka propojena s určitou barvou, která není na produktu, může být lepší použít v reklamě právě ji.

banner_feed_image_editor

VYZKOUŠEJTE SI TUTO I DALŠÍ SUPER FUNKCE NA 30 DNÍ ZDARMA

Aplikace Feed Image Editor vám pomůže zrychlit a zpřesnit mnoho práce na tvorbě obrazové inzerce. Vyzkoušejte si ji na 30 dní zdarma. Doporučujeme také, abyste se přihlásili na náš bezplatný webinář. Nahlédnete v něm do světa image marketingu, kde vám ziskovou tvorbu reklam vysvětlíme krok za krokem.

 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.