Jste zde

Odstraňte pozadí produktových obrázků bez kostrbatých hran

Odstranění pozadí ve fotkách produktů je často nutným krokem, jak se dostat do inzerce na srovnávačích zboží. Některé produkty mají na obrázcích pestré a komplikované tvary. Jejich ořez následně není ideální a vypadá kostrbatě. Ve Feed Image Editoru vám po vylepšení citlivosti odstranění pozadí ve třech úrovních přinášíme novinku - vyhlazování ořezaných hran produktových obrázků.

Produktové obrázky jsou snímány na různých pozadích a samotné produkty mají jednoduché i složité tvary. Aby s pozadím vypadaly co nejkvalitněji, přidali jsme k třístupňové citlivosti odstranění pozadí i možnost vyhladit hrany produktového obrázku. Pojďme si blíže představit naši novou funkci.

TIP

Zajímá vás, jaké podmínky musí srovnávat vaše produkty na srovnávačích zboží a dlaších reklamních kanálech? Přečtěte si článek Ideální parametry pro produktové obrázky a zjistěte více.

ODSTRANĚNÍ POZADÍ U PRODUKTOVÝCH OBRÁZKŮ

Funkce funguje na principu strojového učení a je plně automatizovaná. Vyhlazení hran proběhne hromadně a vy pro to nemusíte udělat žádný další krok. Zlepšení výsledků postřehnete u všech obrázků. Nejvíce to oceníte v těchto případech:

  • Pokud jsou obrázky na vstupu v nižší kvalitě nebo v menších rozměrech:

Výrazný rozdíl mezi odstraněným pozadím před a po vyhlazení hran.

  • U produktů, kde jste odstraňovali složité pozadí prostředí:

 Nábytek, který je vyfocen v prostředí (pokoj) jsou hrany v původní verzi dost kostrbaté.

  • U produktů, které měly stejnou barvu jako barva odstraněného pozadí:

Zlepšení je vidět u produktů s bílou barvou, které byly původně na bílém pozadí.

Odstraňte pozadí v aplikaci Feed Image Editor a zbavte se nehezky oříznutých obrázků. Ještě v ní nepracujete? Vyzkoušejte si jej na 30 dní zdarma.

 

 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.