Feed Image Editor dostal novou podobu

Feed Image Editor je aplikace, která pomáhá dělat vaši reklamu úspěšnější a její přípravu jednodušší. Upravili jsme ji tak, aby se vám s ní pracovalo lépe a rychleji. Přesunuli jsme navigaci a zjednodušili přepínání mezi jednotlivými kroky. Co je ještě nového?

Vytvoření nové šablony

Po rozkliknutí Nové šablony najdete hned několik velkých rozdílů. Napravo vidíte kroky úprav v jednotlivých kartách - Produkty, Formát a Vrstvy. Karta Vrstvy odpovídá starému pojmenování Tvary. Během práce se mezi nimi můžete překlikávat. V levém rohu vedle náhledu máte možnost přidat Novou vrstvu, přepnout na Jiný produkt a zobrazit Náhled šablony.

Nový vzhled vytváření nové šablony

Produkty a Formát

Nastavení zůstává stejné, došlo ale ke změně vzhledu. 
Šablonu pojmenujte, zvolte na který výběr produktů ji chcete aplikovat a přejděte do karty Formát. V něm vyberte velikost výsledné reklamy, přizpůsobení fotografie a další. 

Vrstvy

Tady vidíte seznam všech vrstev, které šablona obsahuje. Novou vytvoříte kliknutím na Novou vrstvu vpravo nebo v levém rohu vedle náhledu produktového obrázku. 
Vrstva se otevře v další kartě a můžete vkládat grafické prvky a upravovat je tak, jak jste zvyklí. 

💡 Přidávejte do šablon Dynamické prvky. Jsou propojené přímo s vaším feedem a reklama tak bude vždy aktuální.

Jednotlivé karty v úpravě šablony

Smazání vrstvy

Vrstvy neboli jednotlivé grafické prvky můžete smazat kliknutím na ikonu koše ve výpisu vrstev, nebo v dané vrstvě výběrem možnosti Smazat vrstvu. 

Smazání vrstvy

Jak se vám líbí jednodušší a přívětivější prostředí aplikace? Máte další nápady na vylepšení, které byste rádi využívali? Napište nám!
 

Další články

Funkce ve Feed Image Editoru vylepšujeme tak, aby se vám s ním pracovalo jednoduše a efektivně. Jednou z posledních novinek je upravené zarovnávání prvků. Podívejte se, jak na to.
Reklamní platformy, na kterých inzerujete, podporují různé velikosti bannerů nebo produktových fotografií. Důležité je tato pravidla dodržovat a tím zajistit správné zobrazení nabídky. Na podstránce Nastavení najdete přehled velikostí, které používáte a jejich editaci. Jak s nimi můžete pracovat?
Necháváte ve svých reklamách jako dominantu vaše produkty, nebo dáváte přednost grafickému zpracování? Podívejte se na návod, jak ve Feed Image Editoru přizpůsobíte velikost vašich produktů.
Feed Image Editor neustále vylepšujeme a aplikaci vyvíjíme tak, aby se vám s ní co nejlépe pracovalo. Jednou z novinek, kterou v ní najdete, je Vlastní sada obrázků. Jak tato funkce funguje a co díky ní získáte?