Jste zde

Nastavte si automatické odpočítávání do konce kampaně v produktových obrázcích

Dostaňte do obrázků produktů automatický odpočet do konce speciální nabídky vašeho e-shopu. 

Vytvořte si produktové obrázky s dynamickým elementem na odpočet dní do konce kampaně. Využijete to například před Vánocemi, speciální nabídkou, či jinou krátkodobou kampaní. O její zapnutí a vypnutí se starat nemusíte. Udělá to za vás spojení aplikace Bidding Fox Elements a Feed Image Editor.

produktovy_obrazek_odpocet_dnu_automaticky_eshop_online_prodej_inzerce_reklama


NASTAVTE SI ODPOČÍTÁVÁNÍ DNÍ DO PRODUKTOVÝCH OBRÁZKŮ

Pro plánování kampaní se hodí odpočet, který informuje o tom, kolik času zůstává do konce nabídky, kterou inzerujete. K tomu vám pomůže element BFE_D_COUNTDOWN

bidding_fox_elements_odpocet_obrazky_online_prodej


Nastavte si ho v aplikaci Bidding Fox Elements a zvolte si cílové datum, do kterého má odpočet probíhat, například do Vánoc. 

nastaveni_elementu_bidding_fox_odpocet_produktovy_obrazek_online


TIP

Pro podrobnější popis nastavení odpočtu si přečtěte článek Připravte svou inzerci na vánoční sezónu pomocí Bidding Fox Elements
 

GRAFICKÁ ŠABLONA S AUTOMATICKÝM ODPOČTEM DNÍ

S výše nastaveným odpočtem následně vytvoříte grafickou šablonu ve Feed Image Editoru. V produktových obrázcích se každý den automaticky změní číslo do konce trvání kampaně. Takový dynamický element efektivnějí nabádá potenciální zákazníky k nákupu.

Odpočet do produktového obrázku dostanete přidáním vrstvy feed element. Zvolte BFE_D_COUNTDOWN. Takto do obrázku dostanete pouze čísla. Pokud chcete kromě toho větu typu:  "Do konce akce máte ještě X dní", vyberte si vrstvu Text s elementy. Vámi napsaný text zůstane statický, bude se měnit pouze počet dní.

element_text_vrstva_odpocet_dni_produktove_obrazky


NASTAVENÍ AKTIVITY ŠABLONY

Automatické zapnutí a vypnutí kampaně najdete v pátém kroku na pravé straně ve Feed Image Editoru. Pokud časování šablony nenastavíte, odpočet půjde i do mínusových čísel. 

nacasovani_sablona_automaticky_editace_produktovy_obrazek


Vaše produktové obrázky se v inzerci zobrazí takto: 

automaticky_odpocet_dnu_produktovy_obrazek_editace_online_prodej


AUTOMATICKÁ INZERCIE PRODUKTOVÝCH OBRÁZKŮ

Neztrácejte čas, peníze a energii na nekonečný koloběh manuálních úprav ve vašich produktových obrázcích. Zkuste to automaticky s využitím AI v aplikaci Feed Image Editor. Na prvních 30 dní úplně zdarma


 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.