Jste zde

Cesta k ideálnímu image feedu #4: Nepovolené znaky v URL adrese

Většina srovnávačů zboží funguje na sérii pravidel, kterými se musíte řídit, pokud na nich chcete inzerovat. Pravidla platí také pro fotky produktů. Jedním z problémů, na které si při nastavování inzerce musíte dát pozor, jsou nepovolené znaky v URL adrese obrázků. Přečtěte si návod, jak takové obrázky vyhledat a jak je upravit, aby splňovaly všechny požadavky.

Pro inzerci na srovnávačích zboží musíte znát jejich požadavky. Bez toho, aniž byste je splnili, se do nich vaše inzerce nedostane. V obrázcích je nejčastější chybou diakritika nebo mezery v názvu obrázkového souboru. Přečtěte si, jaká řešení nabízí Feed Image Editor a snižte jeho pomocí chybovost vašeho e-shopu.

ZAČNĚTE AUDITEM OBRÁZKŮ

K tomu, abyste zjistili stav vašich produktových obrázků, využijte audit. Je zdarma a jeho výsledky obdržíte do 24 hodin. Audit odhalí chyby, které obsahují fotky vašich produktů. Ty rozdělí na problémy, varování a doporučení. Na základě těchto zjištění zjistíte, jak vylepšit kondici produktových obrázků vašeho e-shopu.

Ukázka výsledků z auditu - problémy, varování, doporučení.

URL ADRESY DOKÁŽETE PŘEPSAT RUČNĚ

Mezi výsledky najdete také obrázky, které v URL adresách obsahují nepovolené znaky. Buďto můžete přejmenovat soubor, nebo cestu k němu tak, aby neobsahovaly žádné ze zakázaných znaků. Editaci proveďte na stránkách svého e-shopu. Následně adresu musíte upravit i ve feedu. V Mergadu to jednotlivě na úrovni samostatných produktů uděláte v sekci Produkty.

Ruční změna v Mergadu.

CHYBY V URL OPRAVÍTE I AUTOMATIZOVANĚ

Pokud nechcete ztrácet čas manuálními úpravami, Feed Image Editor opraví URL adresy za vás. K upraveným obrázkům ve výstupním feedu vygeneruje nové URL adresy automaticky tak, aby neobsahovaly diakritiku, mezery a splňovaly kritéria na délku znaků srovnávačů zboží. Zbaví vás ručního zadávání a ušetří spoustu času.

Vstupní a výstupní forma URL adresy obrázku.

Vyzkoušejte Feed Image Editor na 30 dní zdarma a zbavte se problémových URL adres v produktových obrázcích. Díky auditu a naší aplikaci dokážete inzerovat efektivně a budete s přehledem plnit podmínky inzertních kanálů.

 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.