Jste zde

Odstraňte různé druhy vodoznaků ze svých produktových obrázků pomocí AI

Zbavte se různých vodoznaků ze svých produktových obrázků s pomocí aplikace poháněné umělou inteligencí.

Pokud máte ve svém e-shopu obrázky produktů od vícero dodavatelů, často v nich najdete různé typy vodoznaků. Ty dokážou být v inzerci na zbožových srovnávačích překážkou. Ukážeme vám, jak se jich zbavit jen s pomocí nové funkce odstraňování vodoznaků v aplikaci Feed Image Editor. 

ruzne_vodoznaky_odstranit_umela_inteligence


TIP

Jak odstranit jeden druh vodoznaku najdete v článku AI nástroj pro hromadné a automatické odstraňování vodoznaků z produktových obrázků.

 

ZAČNĚTE TVORBOU ŠABLON VE FEED IMAGE EDITORU 

Feed Image Editor hromadně a automaticky upravuje produktové obrázky. Ať už potřebujete odstranit pozadí produktových fotek, zlepšit jejich kvalitu, přidat různé grafické prvky či odstranit vodoznaky, postup zůstává stejný. Stačí vytvořit šablonu a aplikovat ji na výběr v MERGADU

TIP

Tvorbě šablon v aplikaci Feed Image Editor se věnujeme v článku Jednoduchá úprava obrázků: vytvořte si šablony ve Feed Image Editoru

Pro odstranění více druhů vodoznaků následujte tento postup: 

 1. Klikněte na +Nová šablona.
 2. Klikněte na ikonu Odstranění vodoznaku
 3. Nyní potřebujete 10 obrázků s identickým vodoznakem, který se vyskytuje na stejném místě. V tomto kroku máte 3 možnosti, odkud obrázky přidat:
 • Buď se jedná o obrázky z produktů MERGADA,
 • nebo ty, na které je použita nějaká šablona ve Feed Image Editoru,
 • nebo přímo nahrajte obrázky ze svého počítače, které obsahují vodoznak. 
 1. Tyto možnosti lze kombinovat, ale důležité je, abyste měli alespoň 10 obrázků se stejným vodoznakem a na stejném místě. Postupně se budou přidávat do výše uvedeného seznamu. 
 2. Nyní klikněte na každý z 10 obrázků v seznamu a štětcem přetřete vodoznak na levé straně. Ukázka odstranění se zobrazí na pravé straně. Pokud nejste s výsledkem spokojeni, upravujte vodoznak, dokud nebude vyhovovat vašim představám.
 3. Po označování všech 10 obrázků stiskněte tlačítko Dokončit.
 4. Na kartě číslo 4 najdete Skupiny vodoznaků. Klikněte na možnost Nová skupina. Vytvořte tolik skupin, kolik druhů vodoznaků v produktových obrázcích máte. 

 

nova_skupina_vodoznaky_odstranit


 1. Následně zopakujte předešlý postup pro daší vodoznaky, které chcete odstranit.
 2. Teď je čas na tvorbu šablon. Vyberte si jednu z vytřorených skupin vodoznaků (na kartě 4), zvolte Produktový výběr a velikost výstupního formátu.
 3. Šablonu pojmenujte, uložte a počkejte na aplikaci pravidel v MERGADU.

 

 

Pokud vaše obrázky obsahují například tři různé druhy vodoznaků, budete mít pro každou z nich samostatnou šablonu. Skupiny vodoznaků budou pojmenované podle datumu a času jejich vytvoření.

sablona_vodoznaky_odstranit_editace_produktove_obrazky


Každou ze šablon aplikujte na jiný Produktový výběr. Například na konkrétní kategorii či značku produktu, nebo skupinu produktů od jednoho dodavatele. 

produktovy_vyber_sablona_vodoznaky_odstranit


ODSTRAŇOVÁNÍ VODOZNAKŮ POMOCÍ UMĚLÉ INTELIGENCE

Feed Image Editor umožňuje překročit hranice tradičních úprav obrázků a nabízí nový pohled na to, jak sdílet vizuální informace. Vyzkoušejte si, jak odstranění vodoznaků funguje. Na prvních 30 dní to máte úplně zdarma.

 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.