Jste zde

Srpnové novinky přináší více volnosti při tvorbě šablon

Poslední srpnové dny přinesly velkou dávku nových funkcí ve Feed Image Editoru. Vyzkoušejte si ještě intuitivnější tvorbu šablon s pomocí vodicích linek. Nebo upravte jas a kontrast zdrojového obrázku a jako pozadí mu dejte fotografii nebo texturu. Přečtěte si, jak tyto novinky využít.

S vodicími linkami vytvoříte šablonu intuitivněji

Při vytváření šablon s více vrstvami se jejich umístění na canvas stává složitějším. V nejnovějším release Feed Image Editoru jsme jako jednu z novinek přidali vodicí linky. Využijete je, pokud chcete, aby vrstvy nezasahovaly za okraje canvasu a byly vůči sobě pěkně zarovnané.

Vodicí linky aktivujete tlačítkem Přichytávat v levém ovládacím panelu. Text, slevové štítky a další grafické prvky se plynule přichytí k okrajům canvasu a dalších vrstev. Jejich zarovnání vůči sobě je tak o poznání jednodušší.

Zatraktivněte zboží vlastním pozadím

Dodejte obrázkům vašeho sortimentu jedinečný charakter přidáním vlastního pozadí. Doteď šlo ve Feed Image Editoru přidat pouze jednobarevné pozadí. Nově si jako pozadí nastavíte i fotografii, texturu nebo jakýkoliv jiný obrázek, který vystihuje vaše zboží či e-shop. Vrstva se zdrojovým obrázkem už není pevně ukotvená, ale její pořadí je možné libovolně měnit.

Nastavte jas a kontrast zdrojového obrázku přesně na míru

U obrázků jsme přidali možnost hromadně upravovat:

  • jas
  • kontrast
  • gamma
  • automatické vyvážení bílé barvy

Jedním z klasických příkladů, kdy tato nastavení využijete, jsou bílé produkty na bílém pozadí. Produkt s pozadím splývá a jeho kontury nejsou tak výrazné. Vhodnou úpravou jasu a kontrastu se naopak zvýrazní a víc zaujme.

Využijte nové funkce k vytvoření originální obrazové inzerce, která zaujme široké publikum. Podělte se s námi o to, jak se vám nové funkce líbí. Názory nám napište na support@feedimageeditor.com.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.