Jste zde

Mergado MeetUp: Přednáška ke stažení + fotoreport

Podívejte se na krátký fotoreport z Mergado MeetUp-u a stáhněte si přednášku na téma Optimalizace produktových obrázků pro reklamní systémy. 

Mergado MeetUp je akce, na které se s vámi pravidelně potkáváme. Tentokrát se soustředila nejvíce na novinky spojené s Mergadem 2. Při této příležitosti jste si mohli poslechnout 4 přednášky ze světa e-commerce a osobně si s námi popovídat. Absolvovali jsme dvě zastávky - v Praze a Bratislavě. Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit nebo si chcou připomenout přednášku či atmosféru, máme malé shrnutí.

Začátek MeetUp v Bratislavě.

STÁHNĚTE SI NAŠI PŘEDNÁŠKU

Ve Feed Image Editoru se snažíme o to, aby byly vaše produktové obrázky v bezchybném stavu a navyšovaly prodeje. Prezentaci, která zazněla na obou meetupech, najdete přes tento odkaz. Dozvíte se například o pravidlech reklamních systémů a nejčastějších chybách v produktových obrázcích. 

 

Podívejte se na prezentaci s komentářem Marka Daňka ve videu níže: 
 

 

Jak jsme zmiňovali na MeetUp-u, prvním krokem k bezchybným produktovým obrázkům na vašem e-shopu je Audit obrázků. Dostupný zdarma, s výsledkami do 24 hodin. Nechejte si zkontrolovat váš feed pro více než 25 reklamních systémů nebo si vyberte ten, na který vaše inzerce směřuje. 

 

 

PÁR MOMENTŮ Z AKCE MERGADO MEETUP

Akci hodnotíme jako vydařenou a děkujeme, že jste se za námi zastavili. Váš feedback je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšovat naše produkty. Vždy se na nás můžete obrátit na e-mail support@feedimageeditor.com. Na závěr článku si připomeňme průběh fotkami

 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.