Jste zde

Automatická detekce postavy v produktových obrázcích

Audit obrázků a Feed Image Editor detekují obrázky, které obsahují postavu a umožní vám vytvořit kampaně jen s těmito produkty.

Zobrazení produktu v reálném prostředí či na lidském těle doplní zákazníkům představu o tom, jak bude produkt vypadat v jejich reálném životě. Esteticky příjemné fotografie, kde je produkt atraktivně prezentovaný, výrazně ovlivní rozhodnutí spotřebitele. Využijte příležitost a spusťte inzerci produktů na modelech a modelkách.

postava_produkt_detekce_inzerce_online_eshop_ecommerce


Detekce postavy v Auditu obrázků

Pokud chcete zjistit, zdali se ve vašem feedu nachází produktové obrázky, které obsahují celou postavu, či jen její část, udělejte si Audit obrázků. V obdržených výsledcích v části Doporučení najdete přesný počet detekovaných obrázků spolu s pravděpodobností výskytu postavy na obrázku. 

doporuceni_detekce_postavy_audit_obrazku_online_prodej_ecommerce

V sekci doporučení najdete počet obrázků, které obsahují postavu.

pravdepodobnost_detekce_inzerce_postava_audit_feed

Procentuální pravděpodobnost výskytu postavy.

Produktový výběr obrázků s postavami ve Feed Image Editoru

Stejná detekce probíhá i ve Feed Image Editoru. Pokud jsou ve vašem e-shopu produkty na lidském těle, vytvořte si Produktový výběr s těmito obrázkami a pošlete je do inzerce. Obrázky nemusíte dohledávat manuálně, do výběru se dostanou automaticky.

produktovy_vyber_detekce_inzerce_editace_eshop


Naopak, Produktový výběr můžete vytvořit i z produktových obrázků, v kterých se postava nenachází. Hodí se to například na eMAG, kde je inzerce produktů na modelech zakázaná. 

Přidejte CTA a jiné grafické prvky

Na Produktový výběr s obrázky produktů na postavách aplikujte grafickou šablonu. Vyplatí se to minimálně na Facebook, Instagram, či Pinterest. Vaše inzerce může následně vypadat takto: 

sablona_detekce_postavy_model_obrazek_produkt_ecommerce


sablona_ecommerce_inzerce_detekce_editace_produkt_prodej


sablona_postava_detekce_obrazek_produkt_inzerce_ecommerce


LIFESTYLE OBRÁZKY JSOU VIZUÁLNĚ ATRAKTIVNÍ

Vizuální dojem a prezentace produktů na internetu hrají klíčovou úlohu v rozhodování zákazníků o nákupu. Proto je důležité věnovat pozornost všem detailům. Pomocníky k jednodušší práci vám bude Audit obrázků a Feed Image Editor. Vyzkoušejte si je hned a úplně zdarma.
 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.