Jste zde

Cesta k ideálnímu image feedu #7: Identické obrázky

U velikostních variantách oblečení, schematických nákresech součástek nebo u nehmotných produktů může vaše zboží mít shodné obrázky. Ale ne u všech produktů je to žádané. Pokud nabízíte tisíce položek, nemusí být úplně jednoduché udělat si přehled. Produktové filtry Feed Image Editoru jsou užitečným nástrojem, jak si s nimi poradit.

Získejte okamžitý přehled pomocí filtrů

Klikněte na sekci Produkty, v poli Skupina zvolte možnost Stejné obrázky a potvrďte tlačítkem Filtrovat.

V přehledném seznamu se vám zobrazí všechny produkty, které mají identické obrázky. Máte tak možnost ověřit si, u kterých produktů dávají smysl a u kterých ne. V sloupci Stejné obrázky je seznam ID produktů, které mají shodný obrázek a napravo, ve sloupci Produktů je uvedený jejich počet.

Vyexportujte produkty se stejnými obrázky

Abyste tyto produkty nemuseli znovu filtrovat, máte možnost si celý seznam vyexportovat do formátu csv. V hlavičce vyfiltrovaného seznamu vpravo najdete tlačítko Exportovat, které vám seznam vyexportuje během pár sekund. Takto budete mít o produktech s identickými obrázky stále přehled a ulehčí vám to editaci vašeho feedu.

Produkty, které mají stejné obrázky, můžete exportovat i jednotlivě. Ve vyfiltrovaném seznamu klikněte na ikonku CSV. Další možností je využít funkci, která do schránky zkopíruje zadání pro Mergado, díky kterému jednoduše vytvoříte produktový výber a s ním budete dále pracovat.

Pokud se vám podařilo odhalit chyby v identických obrázcích, jste opět o krok blíž k vašemu ideálnímu image feedu. V nasledujícím článku si povíme o tom, jak se vypořádat s obrázky s průhledným pozadím tak, aby splňovaly požadavky cenových srovnávačů.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.