Jste zde

Snadný způsob inzerce produktových obrázků: autodíly

Nejčastější problémy, kterým čelí prodejci autodílů, a jak na ně Feed Image Editor nachází automatizovaná řešení.

Při nakupování autodílů online je vizuální prezentace produktů nesmírně důležitá. Zákazníci očekávají ostré obrázky s detailním vyobrazením, které jim pomohou při rozhodování o nákupu. Mnoho prodejců autodílů však čelí několika problémům s produktovými obrázky, které mohou ovlivnit jejich obchodní úspěch. 

 

nizka_kvalita_odstranit_vodoznak_pozadi_AI


Vodoznaky na produktových obrázcích autodílů

E-shopy dostávají obrázky od vícero dodavatelů a často s již přidaným vodoznakem. Takové ochranné prvky mohou nejen vypadat neprofesionálně a odvádět pozornost od samotného výrobku, ale mohou být důvodem, proč se nedostanete do reklamy. 
 

vodoznaky_podminky_autodily_AI


Feed Image Editor nabízí snadný způsob, jak hromadně a automaticky odstranit vodoznaky z produktových obrázků pomocí umělé inteligence. 

 

odstranit_vodoznak_autodily_AI


Nekvalitní obrázky s autodíly 

Obrázky s nízkou kvalitou snižují důvěru zákazníků a pravděpodobnost nákupu. Feed Image Editor má nástroj s umělou inteligencí, který automaticky zlepšuje kvalitu obrázků, což znamená, že dokáže vylepšit rozostřené nebo rozmazané obrázky a zajistit, aby zákazníci viděli autodíly v tom nejlepším světle.

 

vylepseni_rozliseni_nizka_kvalita_obrazku_autodily


Různá pozadí na produktových obrázcích

Když získáváte obrázky od různých dodavatelů, narážíte na problém nejednotných pozadí. Většina srovnávačů zboží požaduje pouze bílé nebo průhledné pozadí

 

pozadi_podminky_autodily_odstanit_ai


V naší aplikaci můžete takového pozadí dosáhnout jedním kliknutím. Ta nevyhovující budou odstraněna a nahrazena bílými. 

 

odstranit_pozadi_autodily_produktove_obrazky


Zpracování velkého počtu produktů s nástrojem Feed Image Editor 

Autodíly mají velký sortiment výrobků, a proto je zpracování velkého počtu výrobků časově i finančně náročné. Feed Image Editor dokáže upravit obrovské množství obrázků produktů najednou, čímž šetří čas a námahu prodejců. S jeho pomocí můžete rychle a efektivně upravit a sjednotit všechny obrázky autodílů.

produkty_autodily_automatizace_uprava_obrazku


Na závěr pro vás máme skvělý tip, a to Audit produktových obrázků, který je zcela zdarma. Nechte si diagnostikovat svůj feed a zjistěte, s jakými chybami se potýkáte. Nepotřebujete žádnou registraci a výsledky vám doručíme do 24 hodin do vaší e-mailové schránky.


 

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.