Jste zde

Vlastní velikost? Žádný problém!

Konečně! To bude nejspíš reakce mnohých z vás na novinku ve Feed Image Editoru - možnost upravit velikost obrázku na libovolné rozměry!

Aplikace doposud uměla vytvořit formát pro Facebook a Instagram, nově si ale při vytváření šablony můžete rozměry navolit podle vlastních potřeb. Úprava obrázků pro Glami nebo Shopalike tak bude snazší než kdy dřív. 
 

 
Feed Image Editor si navíc nově vytvořený rozměr umí zapamatovat - stačí ho uložit pod patřičným jménem, a příště se k němu můžete zase vrátit. V seznamu rozměrů pak najdete všechny dříve vytvořené a tři základní pro Facebook, které jsou v aplikaci od začátku. 
 
Jen u Glami si dejte pozor na to, že načítá nový obrázek pouze při změně jeho URL adresy. Pokud už si Glami stáhlo upravený obrázek a vy budete chtít šablonu změnit, vytvořte si kopii stávající šablony a tu upravte. Tím se změní se URL obrázku a Glami jej aktualizuje. (V další aktualizaci aplikace tohle už tohle vyřešíme za vás, teď prosíme o pochopení). 


 
Aplikace také nejde záměrně zapnout pro Zboží.cz, Heureku a Google Nákupy - tyto vyhledávače totiž textům nebo jiným grafickým úpravám obrázků příliš nefandí. 
 
Nezbývá než si vylepšení vyzkoušet, tak směle do toho!