Jste zde

Proč přidávat nebo odstraňovat vodoznaky přes Feed Image Editor?

Správa vodoznaků v produktových obrázcích pod kontrolou a na jednom místě. Odstraňujte je nebo přidávejte pomocí aplikace Feed Image Editor.

Pokud chcete, aby vaše fotky produktů obsahovaly identifikační značku, vaše jméno či obrázek jako vodoznak, vytvoříte je jednoduše v naší aplikaci. Naopak, pokud potřebujete, aby vodoznak z obrázku zmizel, nemusíte hledat jiný externí software. Objevte všechny výhody, které vám Feed Image Editor v práci s vodoznaky nabízí.

pridať_odobrať_vodoznak


VÝHODY PRÁCE S VODOZNAKY VE FEED IMAGE EDITORU

Co vám přinese používání naší aplikace při práci s vodoznaky? Níže vám ukážeme to nejpodstatnější.

Diagnostika obrázků ve Feed Image Editoru

V sekci Diagnostika se vám zobrazí produktové obrázky, které obsahují vodoznak. Vyhnete se tím manuálnímu dohledávání. Produkty s vodoznaky v obrázcích můžete na jeden klik dočasně schovat z výstupního feedu, dokud vodoznaky neodstraníte. Vyhnete se tak problémům s jejich odmítnutím v inzertním systému. Pokud detektor vyhodnotil vodoznak v obrázku nesprávně, máte možnost ho opravit.

diagnostika_obrazkov


Stačí označit vodoznak a zmizí

Odstranění vodoznaku máte plně pod kontrolou. Štětcem označíte místo, kde se vodoznak nachází, a na pravé straně okamžitě uvidíte výsledek. V případě, že s ním nebudete spokojeni, můžete k úpravě použít gumu, nebo zahodit návrh do koše a začít znovu.

odstraneni_vodoznaku


Tímto způsobem odstraníte nejen vodoznaky, ale také štítky, grafiku, loga a jakékoli prvky, které v obrázku nechcete.

Vodoznak na všechny potřebné obrázky

Tak jako vodoznaky dokážete odebrat, zvládnete je i snadno přidat. Vytvořte si Produktový výběr z produktových obrázků a použijte na ně vodoznak. Takovou hromadnou akcí ušetříte spoustu času.

Databáze nahraných obrázků

Obrázek, který do aplikace nahrajete a použijete jako vodoznak, zůstane na cloudu aplikace. Abyste se k němu mohli kdykoli vrátit, ho stačí nahrát jen jednou. Takto ho znovu nebudete muset dohledávat ve vašem počítači.

databaze_obrazku


👉 TIP

U nahraného obrázku se dá nastavit přehlednost, aby vypadal jako reálný vodoznak a nerušil produkt na obrázku. Transparentnost přizpůsobíte i v textu, který v aplikaci vytvoříte a slouží jako vodoznak.

transparentnej_text


Rychlé přizpůsobení podmínkám srovnávačů zboží

Inzerujte jeden produktový obrázek s vodoznakem či bez podle požadavků různých reklamních kanálů. Vytvořte pro to několik exportů, ve kterých produktové obrázky zvlášť upravíte a vyhovíte tím podmínkám inzerce na různých reklamních systémech.

👉 TIP
Ukázali jsme vám nejpraktičtější příklady, jak u nás vypadá práce s vodoznaky. Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si článek Efektivní způsob odstranění vodoznaků s Feed Image Editorem,
nebo Přidejte vodoznaky do vašich produktových obrázků. Textové, či obrázkové - hromadně a automaticky.

 

Feed Image Editor vám poskytuje komplexní správu produktových obrázků na jednom místě. Kromě odstraňování a přidávání vodoznaků ho využijete i pro přizpůsobení různým výstupním formátům či vylepšení rozlišení.

banner_feed_image_editor

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží k testování, zda jste či nejste lidským návštěvníkem, a k zabránění automatickému odesílání spamu.