Pokročilé úpravy obrázků i nové sety samolepek

Zdála se vám práce s obrázky ve Feed Image Editoru trochu okleštěná? Tak to rychle vyzkoušejte novou verzi aplikace, která umí obrázky ořezávat, měnit jejich polohu pomocí kurzoru, otáčet i převracet podél osy. 

Kromě úprav obrázků přibyly v aplikaci také podzimní a zimní, resp. vánoční sady samolepek, které můžete využít při přípravě kampaní na Vánoce (schválně, nemáte ve své inzerci na Facebooku stále slunečníky a žabky?).

Teď ale postupně ke grafickým možnostem:

Posun obrázků

Nově můžete se svým produktovým obrázkem libovolně hýbat – to se hodí třeba v případě, kdy k němu chcete z jedné strany přidat grafické doplnění.  V opačném případě můžete použít volbu  vycentrování na střed.

Ořezávání obrázků

Ořez využijete třeba v případě vodoznaků, které obrázkům jednak nesluší a jednak o ně srovnávače zboží příliš nestojí. 

Otáčení a překlápění obrázků

Otáčením vylepšíte špatně nahrané obrázky nebo si díky němu vytvoříte netradiční reklamu. Kromě otáčení o 90 stupňů je k dispozici také zrcadlení podél svislé i vodorovné osy. 

Nové sady samolepek

Jak jsme avizovali, s novou verzí přibyla v aplikaci i nová sada samolepek

Lehkých změn doznal i samotný formulář úpravy obrázku, např. po kliknutí na konkrétní tvar se dostanete rovnou k možnosti jeho editace. 

Pokud hledáte způsob, jak vyladit svou inzerci na Facebooku před hlavní sezónou, doporučujeme aplikaci vyzkoušet!

Další články

Veletrhy jsou místem, kde můžou firmy nabrat inspiraci a podívat se, co nabízí ostatní. Proto jsme se i my ve Feed Image Editoru vydali za hranice do sousedního Německa na E-commerce Expo Berlín . Podívejte se na náš fotoreport nejen z Berlína, ale i ze samotného veletrhu.
Veletrhy jsou skvělým místem pro poznávání nových tváří a setkávání se s těmi známými. Protože Feed Image Editor můžete používat i pro polský trh, vyrazili jsme na E-commerce Cracow Expo 2019. Podívejte se, jak jsme si to užili.