Pokročilé úpravy obrázků i nové sety samolepek

Zdála se vám práce s obrázky ve Feed Image Editoru trochu okleštěná? Tak to rychle vyzkoušejte novou verzi aplikace, která umí obrázky ořezávat, měnit jejich polohu pomocí kurzoru, otáčet i převracet podél osy. 

Kromě úprav obrázků přibyly v aplikaci také podzimní a zimní, resp. vánoční sady samolepek, které můžete využít při přípravě kampaní na Vánoce (schválně, nemáte ve své inzerci na Facebooku stále slunečníky a žabky?).

Teď ale postupně ke grafickým možnostem:

Posun obrázků

Nově můžete se svým produktovým obrázkem libovolně hýbat – to se hodí třeba v případě, kdy k němu chcete z jedné strany přidat grafické doplnění.  V opačném případě můžete použít volbu  vycentrování na střed.

Ořezávání obrázků

Ořez využijete třeba v případě vodoznaků, které obrázkům jednak nesluší a jednak o ně srovnávače zboží příliš nestojí. 

Otáčení a překlápění obrázků

Otáčením vylepšíte špatně nahrané obrázky nebo si díky němu vytvoříte netradiční reklamu. Kromě otáčení o 90 stupňů je k dispozici také zrcadlení podél svislé i vodorovné osy. 

Nové sady samolepek

Jak jsme avizovali, s novou verzí přibyla v aplikaci i nová sada samolepek

Lehkých změn doznal i samotný formulář úpravy obrázku, např. po kliknutí na konkrétní tvar se dostanete rovnou k možnosti jeho editace. 

Pokud hledáte způsob, jak vyladit svou inzerci na Facebooku před hlavní sezónou, doporučujeme aplikaci vyzkoušet!

Další články

Máte hezké produktové fotografie od výrobce nebo distributora, ale v online inzerci byste je rádi odlišili od konkurence? Přidejte do nich logo vašeho e-shopu. Díky Feed Image Editoru to zvládnete na pár kliknutí a k tomu hromadně pro vámi vybrané produkty. Přečtěte si návod jak na to.
Necháváte ve svých reklamách jako dominantu vaše produkty, nebo dáváte přednost grafickému zpracování? Podívejte se na návod, jak ve Feed Image Editoru přizpůsobíte velikost vašich produktů.
Ve Feed Image Editoru je jednou z možností úprav vašich produktových fotografií přidání barvy pozadí. Některé reklamní systémy vyžadují, aby byly obrázky na bílém podkladu, jiné další barvy podporují. Díky jednoduché úpravě v aplikaci vytvoříte jedinečnou reklamu. Přečtěte si návod, jak na to.
Od 13. do 15. listopadu můžete svým zákazníkům zpříjemnit předvánoční nákupy bez nutnosti placení dopravy zapojením se do akce Dny dopravy zdarma na Heurece.