Jste zde

Nabídka práce: Obsahový specialista

Kdo jsme a koho hledáme

Jsme malý tým pohybující se v nově vznikajícím oboru image marketingu. Vyvíjíme softwarové aplikace pro hromadné grafické úpravy produktových obrázků a budujeme komunitu uživatelů. Pomáháme tak e-shopům a reklamním agenturám automatizovat kreativní obrazovou reklamu pro Facebook, Instagram, Google Shopping a mnoho dalších. Sídlíme v Brně.

Kromě silného zastoupení v českém a slovenském prostředí působíme také na několika zahraničních trzích a neustále rosteme. Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici obsahového specialisty, který by dokázal naše produkty přiblížit více uživatelům doma i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že obor, ve kterém působíme v podstatě tvoříme, budeš mít prostor vytvářet různé formy obsahu.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

  • psaní článků, včetně zajištění podkladových materiálů
  • péče o obsah na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube)
  • navrhování a tvorba newsletterů
  • hledání nových obsahových témat a jejich zpracování
  • udržování aktuálního obsahu našich webových stránek
  • odpovědnost za vytváření a dodržování redakčního plánu
  • péče o komunitu uživatelů a její budování
  • pomoc při komunikaci s uživateli v oblasti technické podpory

Dovednosti, které se ti budou hodit

  • aktivní a kreativní přístup k textovému obsahu
  • pokročilá úroveň psané češtiny (nebo slovenštiny) a angličtiny
  • samostatnost a odpovědnost
  • schopnost přijímat podněty a komunikovat své požadavky
  • komunikace je záklád - při práci s týmem kolegů i partnermi
  • i když nebudeš přímo vytvářet grafiku, cit pro vizuální obsah bude výhodou

Nemusíš vědět úplně všechno, důležitá je chuť učit se. ;)

Co ti nabízíme?

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • volnou pracovní dobu
  • přátelský tým kolegů
  • otevřenost a prostor pro tvoje nápady
  • rozpočet na tvoje vzdělávání
  • kancelář v Brně na Minské, zastávka Tábor - máme kuchyňky, sprchy pro cyklisty, hrajeme šipky a fotbálek
  • možnost pracovat na home-office
  • účast na přednáškách a konferencích doma i v zahraničí
  • neomezený přísun kávy a čaje

Další krok je na tobě

Pokud tě nabídka zaujala, neváhej mi napsat něco o sobě a pošli mi CV. Rád s tebou proberu tvoji představu a naše možnosti.

Za tým Feed Image Editor se na tebe těší

Marek Daňko, ředitel

marek.danko@feedimageeditor.com